בטחוני מבצע "שומר החומות"

מצב
הנושא נעול.

פ.נ

משתמש מקצוען
‏דובר צה"ל: "תקפנו הלילה 15 פעילי טרור ו-130 יעדים בהם 2 מנהרות סמוכות גדר, בית מג"ד בחמאס וחמ"ל מודיעין מרכזי. יממה עצימה לפנינו ובשעות הקרובות נעלה מדרגה. זה ימשך ימים. עיבינו את כיפת ברזל מדרום לגוש דן".

פ.נ

משתמש מקצוען
ראש הלשכה המדינית של חמאס, איסמעיל הנייה בהצהרה: "החלטנו להמשיך אלא אם כן הכיבוש יעצור את כל גילויי התוקפנות והטרור בירושלים ובמסגד אל-אקצה המבורך".

יודע הכל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
דובר צה"ל: "תקפנו הלילה 15 פעילי טרור ו-130 יעדים בהם 2 מנהרות סמוכות גדר, בית מג"ד בחמאס וחמ"ל מודיעין מרכזי. יממה עצימה לפנינו ובשעות הקרובות נעלה מדרגה. זה ימשך ימים. עיבינו את כיפת ברזל מדרום לגוש דן"

יודע הכל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ישראל מעבירה מסר לחמאס דרך המצרים: ״לא מעוניינים לשמוע, אין מה לדבר על הפסקת אש״. אלמוג בוקר

‏דובר צה"ל, תא"ל הדי זילברמן, אצל ‎@efitriger: "יודעים בוודאות שעשרות רקטות שנורו מהרצועה לא הגיעו לישראל ונפלו בתוך עזה. חלק מתושבי עזה נפגעו מרקטות אלה"

אברהם עבד ה'

משתמש צעיר

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
העיתון אל-ערבי אל-ג'דיד: חמאס העביר מסר למצרים לפיו אם ישראל לא תיענה לדרישותיו בנוגע לירושלים - שחרור העצורים ונסיגת הכוחות מאל-אקצא - הוא יעשה שימוש ברקטות מסוג חדש, בעלי יכולת דיוק גבוה יותר, שלא נעשה בהן שימוש עד כה ברצועה

פרשנות שלי-רמת הדיוק הערבית ידועה
לא אתפלא אם יגיעו למצריים או לסוריה בסוף....

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בחזית
מועצת הביטחון של האום ניסחה טיוטה להודעת גינוי לאירועים בישראל, נכתב שם כי הם מודאגים מאפשרות של פינוי משפחות משייח ג׳ראח. בירושלים קיבלו את הטויטה ופנו לבכירים בממשל האמריקני כדי למנוע את הפצתה בנוסח הנוכחי. ההודעה טרם יצאה ומנסים לנסח מחדש. כך דיווחה מוריה וולברג

יהודה ק.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אזעקה (10:33:38 11/05/2021):
איזורי התרעה: אזור תעשייה הדרומי אשקלון, אזור תעשייה צפוני אשקלון, מטווח ניר עם, חוות שיקמים, נתיב העשרה, מכללת ספיר, כפר סילבר, בית שקמה, יד מרדכי, מבקיעים, ניר עם, אשקלון, בת הדר, זיקים, כרמיה, שדרות, איבים, דורות, ברכיה, גבים, משען
---------------------
יישובים: אזור תעשייה הדרומי אשקלון, אזור תעשייה צפוני אשקלון, מטווח ניר עם, חוות שיקמים, נתיב העשרה, מכללת ספיר, כפר סילבר, בית שקמה, יד מרדכי, מבקיעים, ניר עם, אשקלון, בת הדר, זיקים, כרמיה, שדרות, איבים, דורות, ברכיה, גבים, משען

נשלח דרך כומתה - צבע אדום

malmala

משתמש מקצוען
בחזית
מועצת הביטחון של האום ניסחה טיוטה להודעת גינוי לאירועים בישראל, נכתב שם כי הם מודאגים מאפשרות של פינוי משפחות משייח ג׳ראח. בירושלים קיבלו את הטויטה ופנו לבכירים בממשל האמריקני כדי למנוע את הפצתה בנוסח הנוכחי. ההודעה טרם יצאה ומנסים לנסח מחדש. כך דיווחה מוריה וולברג
מהטילים על ישראל הם לא מודאגים?
צבועים.

נועםsss

משתמש פעיל
עוד לא הורדנו את המסכות מהקורנה,
אסון מירון,עוד לא ניגבנו את הדמעות,
מהומות בי-ם,עוד לא ליקקנו את הפצעים מהאלימות,
טילים ברחבי הארץ...
אני מרגיש שה' מכניס אותנו למערבולות....
ושחייב להתעורר... אני מדבר אל עצמי כמובן...
אז למה אני כותב את זה פה? ...לא יודע .. אולי כתיבה עוזרת לי להתעורר...;)

malmala

משתמש מקצוען
עוד לא הורדנו את המסכות מהקורנה,
אסון מירון,עוד לא ניגבנו את הדמעות,
מהומות בי-ם,עוד לא ליקקנו את הפצעים מהאלימות,
טילים ברחבי הארץ...
אני מרגיש שה' מכניס אותנו למערבולות....
ושחייב להתעורר... אני מדבר אל עצמי כמובן...
אז למה אני כותב את זה פה? ...לא יודע .. אולי כתיבה עוזרת לי להתעורר...;)
צרות חדשות משכיחות את הישנות.
קצת חבל שמאוירת ההתעוררות והתחזקות עברנו לדוש בענייני מלחמה...

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עקב התמשכות והחרפת המהומות והתפרעויות והתפשטותן לאזורי הנגב והגליל מגייס מג"ב 8 פלוגות מילואים
מאי 11, 2021 @ 9:37
עקב התמשכות והחרפת המהומות והתפרעויות והתפשטותן לאזורי הנגב והגליל החל מג"ב לגייס 8 פלוגות מילואים.

צה"ל החל לפרוס מסביב לרצועה גדודי ארטילריה כבדה מתנייעת. מדובר בתותחי 'דוהר' – הוביצר 155 מ"מ
מאי 11, 2021 @ 9:44
עם המשך שיגור הטילים מהרצועה, ביום שלישי בבוקר 11.5, החל צה"ל לפרוס מסביב לרצועה גדודי ארטילריה כבדה מתנייעת. מדובר בתותחי 'דוהר' – הוביצר 155 מ"מ.

תיק דבקה

יהודה ק.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אזעקה (11:01:13 11/05/2021):
איזורי התרעה: אזור תעשייה הדרומי אשקלון, נתיב העשרה, יד מרדכי, זיקים, כרמיה
---------------------
יישובים: אזור תעשייה הדרומי אשקלון, נתיב העשרה, יד מרדכי, זיקים, כרמיה

נשלח דרך כומתה - צבע אדום

תכנות.sh

משתמש פעיל
D I G I T A L

עדכון, ע"פ מקורות עיתונאיים פלסטינים :
שני ההרוגים בתקיפה הם כמאל קריקע וסאמח אלממלוכ בכירים בזרוע הצבאית של הג'האד האסלאמי.
מחמד אבו אל עטא ( אחיו של אבו אל עטא ), ע"פ מקורות אלה נפצע באורח קשה.

רמה אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אזעקה (12:30:20 11/05/2021):
איזורי התרעה: כרם שלום, נחל עוז
---------------------
יישובים: כרם שלום, נחל עוז

אשר לב

סופר, עורך וקופירייטר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה