בטחוני מבצע "שומר החומות"

מצב
הנושא נעול.

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בתגובה לפציעת הערבי ע"י יהודים בבת ים: "הסרטון מבת ים קשה לצפייה. ברור שאני מתנגד למראות קשים אלה, אך יחד עם זאת לא אתן להפוך היוצרות. יהודים מותקפים, ילד בן 6 נרצח"

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שר הבריאות יולי אדלשטיין: "כמי שאמון על מערכת הבריאות, בה עובדים זה לצד זה יהודים וערבים כדי להציל חיים, אני מזועזע עד עמקי נשמתי מהאירועים הקשים בעכו, בלוד, בבת ים ובכל רחבי הארץ. טילי חמאס לא מבדילים בין יהודים לערבים"

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נשיא ארה״ב ביידן שוחח עם רה״מ נתניהו. בשיחה אמר ביידן: ״אני מקווה שהאירוע הזה יסתיים בקרוב. יש לישראל את הזכות להגן על עצמה״. מחר יגיע שליח מיוחד מטעם ארה״ב לנסות ולהרגיע את הרוחות.

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נשיא ארה״ב ביידן שוחח עם רה״מ נתניהו. בשיחה אמר ביידן: ״אני מקווה שהאירוע הזה יסתיים בקרוב. יש לישראל את הזכות להגן על עצמה״. מחר יגיע שליח מיוחד מטעם ארה״ב לנסות ולהרגיע את הרוחות.

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
המשטרה ולוחמי משמר הגבול עצרו 10 חשודים בהפרת הסדר וגרימת נזק סמוך לצומת שמעון הצדיק בירושלים. מאות מוחים שהגיעו למקום החלו בהפרת סדר וגרימת נזק למספר כלי רכב. הכוחות שנערכו במקום החלו בפעולות לפיזורם תוך מעצרם של החשודים והם מועברים לחקירה

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשטרה ולוחמי משמר הגבול עצרו 10 חשודים בהפרת הסדר וגרימת נזק סמוך לצומת שמעון הצדיק בירושלים. מאות מוחים שהגיעו למקום החלו בהפרת סדר וגרימת נזק למספר כלי רכב. הכוחות שנערכו במקום החלו בפעולות לפיזורם תוך מעצרם של החשודים והם מועברים לחקירה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין מועד צפוי לסיום המערכה.
ביידן אמר לנתניהו שלישראל יש את הזכות להגן על עצמה מפני אלפי טילים. והוא מקווה שזה יסתיים מהר.

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עוד מדברי רה"מ: "לאזרחי ישראל אני אומר – זה לא מעניין אותי אם הדם שלכם רותח. אתם לא יכולים לקחת את החוק לידיים. אתם לא יכולים לבוא ולקחת אזרח ערבי פשוט ולנסות לעשות בו לינץ' – בדיוק כפי שאנחנו לא יכולים לראות אזרחים ערבים עושים זאת לאזרחים יהודים – לא יהיה"

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
;ערוץ 12 יש דיווחים שמצרים לוחצת על חמאס שלא יגיב ושיהיה הפסקת אש
אבל מה שנשמע מהקבינט ישראל איננה מעונינת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה