מארז חיצוני לדיסק קשיח אוצר החכמה

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אינך מורשה ע"פ הגנת אוצה"ח להביא דיסק משלך
זה התשובה שקיבלתי בפורום אוצר החכמה.
1593769998400.png

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הבעיה שאני לא מצאתי דיסק קשיח בגודל של מעל 1TB שיש לו כניסה אחרת.
יש את זה ועוד.
אבל לא צריך אפשר להחליף רק מארז.

פלוני אלמוני 12

משתמש פעיל
יש לי אוצר החכמה שקורס הרבה פעמים (לא רק שלי מכיר עוד כמה) הבעיה כנראה בחיבור (לא בזיכרון שיש בריווח גם בדקתי שאני מחזק את החיבור זה חוזר), החיבור של הדיסק הוא כזה
צפה בקובץ המצורף 680262
ואני רוצה להחליף את זה לחיבור כזה שלדעתי הוא יותר מסיבי
צפה בקובץ המצורף 680264
איזה מארז אתם ממליצים משהו חזק.
תודה.

חוץ מהפתרונות שכתבתי לך לעיל, יש פתרון להחליף פעם בקצת זמן את הכבל לכבל חדש.
מה שאני עושה בעצמי זה מזמין מראש מאלי אקספרס כבל כזה בכמות גדולה אבל מסוג איכותי [יותר מהסוג שמקבלים מאוצר החכמה] עולה 2-3 דולר. ואפשר גם להזמין כבל של כמה מטרים, שזה גם עוזר למנוע ניתוקים וכד' וזה גם פחות מותח את הכבל ושוחק אותו. וזה גם נותן גמישות [למשל האוצר יכול להשאר בתיק והכבל מתחבר למחשב וכו', שזה גם כידוע חוסך נפילות שהם מסוכנות מאד לתקינות הכונן]

פלוני אלמוני 12

משתמש פעיל

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
חוץ מהפתרונות שכתבתי לך לעיל, יש פתרון להחליף פעם בקצת זמן את הכבל לכבל חדש.
מעניין מה שאתה אומר כי אני חשבתי שהבעיה בחיבור ולא בכבל.
זה גם אותו סגנון כניסה תסתכל טוב...
דווקא הסתכלתי, אבל זה שונה (יש לי כזה דיסק קשיח וזה כניסה שונה) אני לא יודע מה אתה מתכוון אותו הדבר, אבל אני חושב שעיקר הבעיה שהכניסה מורכבת משני כניסות של USB 0.2 וUSB 0.3 ולכן זה רופף, אם זה יהיה חתיכה אחת כמו זה (כמצ"ב) זה לא יעשה בעיות. מניסיון של דיסק קשיח אחר שיש לי אותו שנים.
1593771645330.png

שים לב של האוצר זה בנוי משני חיבורים והשני מאחד זה הרבה יותר יציב וחזק.

פלוני אלמוני 12

משתמש פעיל
מעניין מה שאתה אומר כי אני חשבתי שהבעיה בחיבור ולא בכבל.

דווקא הסתכלתי, אבל זה שונה (יש לי כזה דיסק קשיח וזה כניסה שונה) אני לא יודע מה אתה מתכוון אותו הדבר, אבל אני חושב שעיקר הבעיה שהכניסה מורכבת משני כניסות של USB 0.2 וUSB 0.3 ולכן זה רופף, אם זה יהיה חתיכה אחת כמו זה (כמצ"ב) זה לא יעשה בעיות. מניסיון של דיסק קשיח אחר שיש לי אותו שנים.
צפה בקובץ המצורף 681149
שים לב של האוצר זה בנוי משני חיבורים והשני מאחד זה הרבה יותר יציב וחזק.

יש בינינו איזה קצר...או שאתה לא מבין אותי או שאני לא מבין אותך..
מה שצילמת זה בדיוק אותו דבר, זה כניסה אחת שמורכבת משני חלקים, זה אולי נראה לך בתמונה פחות בולט, אבל זה חיבור בדיוק לאותו כבל! [תשים לב שיש את הכיפוף של הברזל באמצע, רק הפסלטיק מסתיר את גודל הכיפוף אז זה נראה יותר קטן]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה