דרוש מידע מאפרת אלופה!!

שרי :)

משתמש פעיל
חני ויינברגר- 0547142771 היא כנראה קצת יקרה אבל אלופה ממש למדה אצל ירין שחף ויש לה כהיום אתר משלה...
העתק מהאתר שלה-
(בגיל 12 שעשיתי את האיליינר לכל החברות ידעתי שזה אהבה שלי אבל לא ידעתי שזה יהיה היעוד שלי, עברתי כברת דרך עד שהבנתי שמאפרת זה עבודה לכל דבר! כיום עם נסיון של 12 שנים באיפור כלות, ארועים ואופנה אני גאה לומר:
אני חני וינברגר ואני מאפרת.)
המשך מהאתר שלה-
בגיל 12 איפרתי את החברות ובגיל 18 תפרתי שמלות לכל השכנות תמיד נמשכתי לדברים שהם מיוחדים לא סטנדרטיים ורגילים, יחד יצרתי לי עולם מלא בצבע ובאופי פחות כללים/קווים ועקרונות על פי ספרים. אלא טעם אישי נטול דעות ורעשים חיצוניים. היום חיברתי את כל העולמות לדמות אחת
: חרדית צבעונית מאפרת ומשפיעה, ואת תורתי ואהבתי הלאה מעבירה. עם מצב רוח ואמונה בעצמך, כי כשאת מאמינה בעצמך חזקה אף אחד לא יכול עלייך, את פנויה להגשים וליצור את חלומותייך
ממה שאני זוכרת מהעבר היא מגיעה לבית הלקוחה

אסתי סוקולובסקי - 052-6132299
גם כן מאפרת על רמה, אותה אני פחות מכירה אישית אבל שמעתי עליה שהיא מאוד טובה
וכן יש מאפרת בשם רחלי מורגנשטרן - 0527698200 שגם ממנה שמעתי דברים טובים
@אימא של יוסי מתגובה שכבר כתבתי בעבר

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ריקי ליקר מאפרת מטורף!!
אם את רוצה מספר, תעדכני ואני אביא לך.

לכמה בנות את רוצה? ובאיזה עיר? כי רובם לא מגיעות לאיפור או שתיים מחוץ לעיר...

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מרים קרפט
אם את צריכה מספר תרשמי

saralulu

משתמש מקצוען
יעזור לך מבני ברק?
מאפרת שאיפרה אותי אותי לחתונה במשפחה יותר יפה ועמידדד ממאפרת שלקחתי לחתונה של עצמי... והשקעתי אז זה אומר הרבה.

טברינית מקורית

משתמש פעיל
חני אייזנבך
מאפרת בליגה עמיד ברמה.
ממליצה בחום לקחנו אותה כמה חתונות היא גם לא יקרה
רק בשמחות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה