מאגר נפלא של דריברים

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה כמו Driverpack Solution או משהו יותר טוב כי מזה מאוד לא נהניתי... זה רק משבש...

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י משיקו;1402626:
זה כמו Driverpack Solution או משהו יותר טוב כי מזה מאוד לא נהניתי... זה רק משבש...

הרבה יותר טוב לא צריך להתקין שום תוכנה, פעם אחת להוריד את הקבצים פעם הרצה של התוכנה -בחר הכל- התקן וזהו...
עד עכשיו ניסתי על כ50 מחשבים ואפס תקלות

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש דרייברים שהוא לא זיהה? בקיצור, אפשר לקחת סיכון ולפרמט מחשב בלי לגבות את הדרייברים שלו ולסמוך על זה? ואגב, אתה מכיר תוכנה טובה לגיבוי דרייברים?

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
היה לי מקרה אחד שהוא לא זיהה את כל הדרייברים בNUC

ב3dpchip הם הוסיפו לאחרונה אופציה של גיבוי דריברים - עובד מעולה אבל דורש התקנה

קבצים מצורפים

• 3DP_Chip_v1410.rar
    3.1 MB · צפיות: 3

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
עשרים ושתיים, לפי תשובתך נראה שאתה לא מכיר את התוכנה שהוא הביא.
זה אותו הדבר.
כל התוכנות מהסוג הזה עובדים על אותו רעיון, והם עושים לפעמים בעיות בהמשך הדרך.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אז מה מומלץ יותר?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
לא ניסיתי את השנייה שעשרים הציע.
ייתכן שהיא טובה יותר, אבל זה ודאי שאין כמו להוריד מאתר היצרן את הדרייברים ידנית.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ביקשתי את הקובץ טורנט או קישור מגנט, הלינק להורדת הקובץ טורנט חסום לי, אפשרות הורדת טורנטים פתוח לי

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פרסומון;1402782:
עשרים ושתיים, לפי תשובתך נראה שאתה לא מכיר את התוכנה שהוא הביא.
זה אותו הדבר.
כל התוכנות מהסוג הזה עובדים על אותו רעיון, והם עושים לפעמים בעיות בהמשך הדרך.
צודק ... שניהם משתמשות במאגר דריברים זהה.

נכתב ע"י משיקו;1402796:
אז מה מומלץ יותר?
לדעתי התוכנה שהבאתי נוחה יותר בגלל
1. האנטי וירוס לא מדווח על משהו חשוד.
2. יותר מהירה

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פרסומון;1403608:
עשרים, האם השתמשת פעם בתוכנה השנייה (driver pack solution)?

טכנאי שטח שלי המליץ לי עליה בעבר הפעלתי וקפץ ההודעה של eset הבנתי שזו עוד תוכנה בעייתית ולא חפרתי בה שוב.
עכשיו בדקתי קצת יותר וראיתי שתיקיית הדרייברים בשתי התוכנות זהה לחלוטין, עשיתי ניסיון התקנה על מספר מחשבים והמהירות התקנה הייתה גרועה יותר .

עיקר התקלות שאני נתקל בתוכנות התקנת דרייברים אוטומטיים (עבדתי בעיקר עם drivermax , 3dpchip) היא בעיות עם עכבר ומקלדת וUSB3 והזמן לפתור את הבעיה כשהיא צצה הוא הרבה פחות מהזמן לאתר דרייבר מוזר (ויש הרבה כאלה) באתר היצרן

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הdriver pack solution לא הצליח לי אף פעם, פעם יצר מסך כחול פעם נתקע ובכלל כל דקה הוא מודיע שיש איזה שגיאה בהרצת גאווה סקריפט או משהו כזה, עדיין לא בדקתי את מה שאתה מציע, מקוה שזה משהו יותר טוב
אגב, מישהו נתקל עם הdriver pack solution בבעיות כפי שתיארתי או שזה רק אני משום מה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה