קורונה לרגל הקורונה ביקור וירטואלי בספארי..

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
תודה רבה!!

cyp

משתמש מקצוען
זו הסרטה של כרמל שאמה הכהן?
אני ראיתי.. הסרטה גרועה מסמארטפון... אם כבר לא יכלו להצטייד במצלמת וידיאו סבירה והסרטה לרוחב?

ליידי

משתמש מקצוען
אוף לקח לי שעתיים להורדה
ועכשיו אחרי הכל ההסרטה קטנה כזו מפל'
למישהו יש יותר טובה?וגדולה?

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה כרמל שאמה ???
אוההה ממש הלב שלי התרחב באיזה חמלה הוא מדבר על חתולי הרחוב שחסר להם אוכל ולכן עיריית ר"ג מממנת אוכל לכל החתולים - איך הוא אמר שם הוא קורא לכל ראשי העיריות בישראל לעשות כן כי ערבות הדדית זה לא רק בין בנ"א ממש נחמד לא?
אבל פתאום נחרדתי, אוי הרי הוא זה שהקים גדרות ונלחם בשיניים שהשחורים לא יזהמו לו את העיר - נו הם פחות שווים מחתולים,,,,
וכמו שאמרו חז"ל כל המרחם על האכזרים סופו מתאכזר לרחמנים
זה ממש מגעיל לראות זאת פעם אחרי פעם מי שיותר יצירתי בשמירה על חיות כך יותר אנטישמי ופוגען למי שלא מתיישר לדעתו ,,,

רוצה יותר

משתמש מקצוען
זה כרמל שאמה ???
אוההה ממש הלב שלי התרחב באיזה חמלה הוא מדבר על חתולי הרחוב שחסר להם אוכל ולכן עיריית ר"ג מממנת אוכל לכל החתולים - איך הוא אמר שם הוא קורא לכל ראשי העיריות בישראל לעשות כן כי ערבות הדדית זה לא רק בין בנ"א ממש נחמד לא?
אבל פתאום נחרדתי, אוי הרי הוא זה שהקים גדרות ונלחם בשיניים שהשחורים לא יזהמו לו את העיר - נו הם פחות שווים מחתולים,,,,
וכמו שאמרו חז"ל כל המרחם על האכזרים סופו מתאכזר לרחמנים
זה ממש מגעיל לראות זאת פעם אחרי פעם מי שיותר יצירתי בשמירה על חיות כך יותר אנטישמי ופוגען למי שלא מתיישר לדעתו ,,,
ממש מזכיר את טיפוח הכלבים בגרמניה הנאצית לפני שואת אירופה..............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה