עזרה לצורך תוכנית יצירתית...

מצב
הנושא נעול.

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
להגיע לעבוד עם נעליים דומות אך לצערנו לא זוג...
לעוף לסמינר ולמטה לגלות שאת עם כפכפים
לשיר לעצמי מול המראה בחדר סגור ולגלות משהו מאזין...
להגיע לכיתה ולגלות שיש היום חופש.
לצערי קרה לי מספר פעמים

אינסוף

משתמש מקצוען
לנשוך עט ולהזכר שהוא של מישהו אחר
להכנס לרכב ולהתיישב ליד הנהג ולגלות שאופססס זה לא הרכב שלכם....
להפגש (שידוכים) עם הבן של המנהלת. הבוסית, להוריד את ההצעה ולהמשיך להגיע למחרת לעבודה.
שהילדים מגלים בקול למה נתת מתנה (כי אמא לא אהבה את הצבע, כי זה לא בהכשר שלנו, כי אמא אמרה שתמיד אתם מתקמצנים במתנות שנתתם לנו וכדו')

זמר

משתמש פעיל
להגיע ביום חופשי של המחנכת באיחור מושקע- כי היום אפשר
ולגלות שהחליפה יום חופשי...
להתחיל לדבר על מישהו ואז לקלוט שהמשוחח איתך העלה אותו לפני כן על הקו ולא הספיק להגיד...
לספר בשולחן שבת עם מלא אורחים שאת לא סובלת שעושים כך וכך-מגעיל נורא... ומסתבר שאחד היושבים/ המארח נוהג לעשות כך בקביעות..

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מעשה שקרה
בנות הכינו תוכנית נורא רוחנית (להקשיב להרצאה מוסרטת) ואחרי שיוצאים מהכיתה בטריקה, בת יוצאת ושואלת מה קרה?
עונים לה שתמסור למי שהכינה את זה שממש לא יפה להושיב בנות שרוצות אקשן וכיף על הרצאה משעממת.
ואז מגלים שהבת שיצאה זו מי שהכינה.

אסתי פרקוביץ

אסתי פרקוביץ מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ללכת עם חברה לקניות, לראות בגד בחלון ראווה ולהגיד-אמאלה מזעזע, ואז החברה-יש לי בגד כזה...
(ואז כמובן מתחיל מסע הגמגומים-לא, לא התכוונתי, זה יפה, סתם נפלט לי...)

ARD

משתמש צעיר
להתחיל לשתות ולהיזכר שהיום צום.
(קרה לי באחד הצומות (לא היום :)), שבכלל לא הרגשתי שאני צמה, ופתאום הייתי צמאה, אז פשוט נגשתי לברז... הפדיחה הגדולה היתה, שהיו איתי עוד כמה במטבח...)

Sara Rivka

משתמש מקצוען
לעשות בפרויקט אתר שנראה כמו אתר אמיתי שקיים, להכניס פרטים ו"לשלוח" לשירות לקוחות, ולקבל מייל מהשירות לקוחות האמיתי....
קרה להרבה חברות שלי במסגרת פרויקט שעשינו...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה