דרוש מידע לצורך צילום, דרוש מידע על חוף לא מוכרז, יפה וסטרילי, ריק מאנשים בדר''כ, לפחות בבוקר.

sara s1

משתמש מקצוען
יש דבר כזה בארץ?

אני רוצה לצלם ילדים רצים על חוף, ילדה ששרה וכו'
לצורך סרט בת מצוה.

מישהו מכיר או היה בחוף ים כזה ויכול להמליץ?

תודה רבה מראש

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הרצליה

sara s1

משתמש מקצוען
הבעיה היא שרשות הטבע והגנים ניכסו לעצמם את החוף הזה ואוסרים הטסת רחפן שם.

לא כ"כ מבינה באיזה זכות ותחת איזו סמכות הם מרשים לעצמם להשתלט על משאבים ציבוריים, ואוסרים לעשות שם דברים.
נראה לי קצת חוצפה.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
עוד לא המציאו כזה חוף
זה העונה ויש הרבה אנשים בחופים
‏גם בלא מוכרז אנשים רצים בביגוד מינימלי משעות הבוקר המוקדמות

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
הטיילת החדשה בכנרת
לא ממש חוף אבל מקום מדהים ודי סטרילי

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אולי בהמשך של רידינג? יש שם רצועת חוף ארוכה שבשעות הבוקר יש אולי 4 אנשים מפוזרים על החוף.. הייתי פעמיים בחודשיים האחרונים והיה שקט.

הרב הגו-N

משתמש פעיל

לא כ"כ מבינה באיזה זכות ותחת איזו סמכות הם מרשים לעצמם להשתלט על משאבים ציבוריים, ואוסרים לעשות שם דברים.
נראה לי קצת חוצפה.
בפלמחים יש כמה בסיסים חשובים, כמו יחידת שלדג וכדו'
מעריך שרשות הטבע והגנים זה רק כיסוי.

R.B

משתמש פעיל
צילום מקצועי

נראה לי קצת חוצפה.
ז לא רשות הטבע והגנים
זה הצבא
יש שם בסיס צבאי
בראשון לציון
בין החוף המעורב לנפרד יש שטח באמצע
עדיין עובדים שם
וגם שם א"א להטיס רחפן
זה הצד השני של הבסיס מפלמחים

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בנתניה יש אזור אחרי חוף נגיש לנכים שגם שם הרבה פעמים יש רצועה ריקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה