כללי לפרסום אינטרנט- כיוון אחר לגמרי

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אז הלקוחה העדיפה משהו יותר "אינטרנטי"
מה דעתכם עכשיו?

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    2.jpg
    KB 584.2 · צפיות: 2

Loochi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נראה יותר טוב ויותר אינטרנטי מהקודם בפרוש,
אני הייתי עושה את זה גם על דף יותר ארוך ולאו דווקא A4 אם ממילא זה לא הולך להדפסה
רק התמונה למעלה לא כל כך ברורה וגם אין קשר בינה לבין שאר המודעה, לא בצבע ולא בסגנון

swsshira770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ב״ה

מצטרפת להערות קודמיי, אבל עכשיו זה פשוט מקסים! אין מילים..
הייתי מגדילה קצת את המלל במלבנים בצד ימין..

קרן ש

משתמש פעיל
התמונה באמת לא ברורה כ"כ ולא נותנת שייכות מיידית לנושא

השאר מעולה

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה... אני יבדוק איתה אם היא נעולה על הגודל..זה באמת יכול להראות יותר טוב ארוך.
התמונה זמנית.. עד שנקנה תמונה:)

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
השתדרג בלי השוואה בבכלל!!
יפה מאד!

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
השתדרג בלי השוואה בבכלל!!
יפה מאד!

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הערה קטנה בענין הצבע אנסה להסביר את עצמי
כשנכנסים לאיזה שהוא אתר למשל מנוי למשהו ויש רשימה של מה מקבלים עם המנוי ומה לא או שצריך לשלם יותר אז הרשימה חיובית היא בצבע אחד וברוב הפעמים הרשימה שלילית היא בצבע אדום.
במבט ראשוני כשראיתי את המודעה לפני שקאתי הבנתי שבצד ימין זה מה שאני מקבל בצד שמאל לא והצד השמאלי (השלילי) הוא די שמן...

מפתח המוח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
המודעה מאוד יפה חוץ מהתמונה כמו שהעירו. ראיתי גם את הקודם עכשיו היא יותר בולטת ומושכת את העין, זאת יותר יקרותית. בחירה של הלקוחה.
כמה שינוים במלל.
'זהו! הגיע הזמן להקים' לא מספיק ברור ולא מספיק מקצועי, הייתי כותב 'עכשיו גם לך יכול להיות' או לפחות 'הגיע הזמן שתהיה לך' צריך לפנות אל קורא המודעה, ולא סתם לספר מה הגיע הזמן.
'בהשקעה חד פעמית' ללא ב' - השקעה חד פעמית.
צרו קשר עוד היום ואולי תספיקו... צרו קשר עוד היום ותוכלו להנות...

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה לכולם על הארות. בהחלט נכון:) אני מקבלת את עצותיכם בהערכה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה