מידע שימושי למשתמשי וואצאפ ווב - עדכון חשוב

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
שלום לכולם
אתמול וואצאפ התנתק לי פעמיים (כתבו בגלל ספאם , פניתי אליהם אמרו זה טעות והחזירו לי), ועכשיו אני מנסה להתחבר מחדש, והוא כותב לי שצריך להתחבר מאפליקציית וואצאפ הרשמית. התקנתי את העדכון האחרון , אבל זה לא עוזר.
אני חושד שזה קשור לאמולטור (בלוסטקס). האם ייתכן שעכשיו כבר וואצאפ לא עובד עם אמולטור ?
האם מישהו נתקל במשהו דומה ?
1716873535688.png

א. כהנא

משתמש מקצוען
שלום לכולם
אתמול וואצאפ התנתק לי פעמיים (כתבו בגלל ספאם , פניתי אליהם אמרו זה טעות והחזירו לי), ועכשיו אני מנסה להתחבר מחדש, והוא כותב לי שצריך להתחבר מאפליקציית וואצאפ הרשמית. התקנתי את העדכון האחרון , אבל זה לא עוזר.
אני חושד שזה קשור לאמולטור (בלוסטקס). האם ייתכן שעכשיו כבר וואצאפ לא עובד עם אמולטור ?
צפה בקובץ המצורף 1664606
באיזה חסימה אתה?
אם אתה באתרוג, הם עדכנו שהאימולטור אמור להיחסם והם לא נותנים יותר ווצאפ ללקוחות שלהם
יש מצב שזה קשור לזה?

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

בעזרת ה'

משתמש פעיל
שלום לכולם
צפה בקובץ המצורף 1664606
זה לא קשור לאמלטור, ווצאפ מזהים שהשימוש שלך באפליקציה לא רשמית, אז הם מונעים ממך להשתמש באפליקציה לא רשמית, היכולת שלך כעת להשתמש בווצאפ או במספר אחר או לחילופין להתקין אפליקציה רשמית של ווצאפ.

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
זה לא קשור לאמלטור, ווצאפ מזהים שהשימוש שלך באפליקציה לא רשמית, אז הם מונעים ממך להשתמש באפליקציה לא רשמית, היכולת שלך כעת להשתמש בווצאפ או במספר אחר או לחילופין להתקין אפליקציה רשמית של ווצאפ.
אבל אני עובד על זה הרבה מאד זמן ולא היה בעיות. מה גורם לזה להשתבש ?

א. כהנא

משתמש מקצוען
מדי פעם הווצאפ מתנתק וצריך לקשר מחדש ע"י קוד
עכשיו התנתק לי ואני לא מצליחה לקשר, כל פעם אחרי שאני מזינה את הקוד מופיעה ההודעה הבאה:
1717002324496.png

מה יכולה להיות הבעיה? ואיך פותרים אותה?

M katz

משתמש רשום
עוד פטנט בווצאפ ווב במחשב, שאין צורך להשתמש בטלפון בשביל להוסיף איש קשר,
אפשר לשלוח לווצאפ של עצמך את מספר הטלפון , ללחוץ על המספר ששלחת ויש לך 2 אפשרויות העתקת מספר טלפון או שליחת ווצאפ.. ממש מקל.
איך אפשר לשמור את האיש קשר עם שם? יש לי וואצאפ ווב עם אתרוג (השגתי מכשיר לכמה דקות ממישהו...) וכרגע אניא רואה את כל השיחות רק עם מספרי טלפון...

qa123

משתמש מקצוען

פיק-ניקית

משתמש מקצוען
איך אני משנה שאוכל להתחבר עם קוד באפליקציה?
כי אני מקבלת את הקוד,
אבל באפליקציה אין לי בעצם אפשרות להכניס את הקוד, רק לסרוק.
1717708398465.png

פיק-ניקית

משתמש מקצוען
נערך לאחרונה ב:

עריכה מקצועית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני עם וואצאפ ווב של נטפרי
התנתק לי הבוקר הוואצאפ ולא מצליחה לחבר מחדש
לכאורה הבעיה בכך שבאימולטור המכשיר עוד מוגדר כמחובר
אבל אני לא מצליחה לעשות לו שם התנתקות
מה עושים?
1717932500611.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה