מידע שימושי למשתמשי וואצאפ ווב - עדכון חשוב

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היי לכם.

ראיתי עדכון חשוב בוואצאפ ווב - שפותר הרבה בעיות של משתמשים, והרבה שאלות שעולות כאן.

עד היום, כדי לחבר את הוואצאפ למחשב - היו חייבים את המכשיר בפועל כדי לסרוק את הקוד.

מעכשיו, כבר אין צורך...

וואצאפ הוסיפו אפשרות של התחברות ע"י סיסמא.

איך עושים את זה?

פותחים את הWEB במחשב, בוחרים ב"קישור ע"י מספר טלפון", מקישים את המס' שעליו מותקן הוואצאפ, ומקבלים קוד בן 8 ספרות.

עכשיו פותחים במכשיר( לא משנה איפה הוא) את אותה אפשרות ומקישים את הקוד שהתקבל בתוכנה במחשב.

והופ... המחשב מחובר.

בהצלחה!!

אחלה פתרון למי שהמצלמה לא עובדת/הוואצאפ יושב על מכישור של מישהו אחר והוא לא באיזור וכד'

בהצלחה

גינצלה

משתמש פעיל
היי לכם.

ראיתי עדכון חשוב בוואצאפ ווב - שפותר הרבה בעיות של משתמשים, והרבה שאלות שעולות כאן.

עד היום, כדי לחבר את הוואצאפ למחשב - היו חייבים את המכשיר בפועל כדי לסרוק את הקוד.

מעכשיו, כבר אין צורך...

איך עושים את זה?

פותחים את הWEB במחשב, בוחרים ב"קישור ע"י מספר טלפון", מקישים את המס' שעליו מותקן הוואצאפ, ומקבלים קוד בן 8 ספרות.

עכשיו פותחים במכשיר( לא משנה איפה הוא) את אותה אפשרות ומקישים את הקוד שהתקבל בתוכנה במחשב.

והופ... המחשב מחובר.

בהצלחה!!

אחלה פתרון למי שהמצלמה לא עובדת/הוואצאפ יושב על מכישור של מישהו אחר והוא לא באיזור וכד'

בהצלחה
מבטל את הצורך בבלוטקוס?

דיקדוק

משתמש מקצוען
באמת עדכון חשוב.
זה גם בוואצאפ ווב שמתקינים על המחשב או רק בדפדפן כרום?

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא מכיר את התוכנה
זה עובד יופי בכרום הרגיל

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הכוונה ללא מכשיר חכם?
אז איך מבצעים בפועל?

כאן מסבירים איך להתקין את Bluestacks במחשב:

אח"כ
תפעלי לפי ההוראות כאן למעלה כדי לחבר את הווצאפ במחשב דרך ווצאפ ווב

דיקדוק

משתמש מקצוען
אפשר הסבר מפורט יותר מה אני צריכה לפתוח במכשיר?
אין לי וואצאפ במכשיר...
איפה אני מקישה את הקוד שקיבלתי במחשב?

היי לכם.

מעכשיו, כבר אין צורך...

איך עושים את זה?

והופ... המחשב מחובר.

בהצלחה!!

בהצלחה
אפשר יותר הסבר בבקשה?
תודה

דיקדוק

משתמש מקצוען
מה לא הצלחת להבין?
יש לך וואצאפ ווב? או שאתה רוצה להתחבר בפעם הראשונה?
יש לי אינטרנט עם סינון אתרווג ומכשיר הדרן בלי וואצאפ. אתרוג חסמו את הבלוסטאקס ולכן ביקשתי מהדרן שיפתחו לי וואצאפ במכשיר כדי שאוכל לסרוק את הברקוד לוואצאפ ווב במחשב.

התקנתי בטלפון, חיברתי, ואז הסרתי את ההתקנה.
וככה הוואצאפ נשאר מחובר רק במחשב (אני לא רוצה וואצאפ בפלאפון... ילדים וכו')
רק שמידי פעם הוא מתנתק ואז אני שוב צריכה לבקש מהדרן שיפתחו לי גישה לוואצאפ במכשיר ושוב לסרוק ולהסיר התקנה.....

גולש בנט

משתמש מקצוען
היי לכם.

מעכשיו, כבר אין צורך...

איך עושים את זה?

והופ... המחשב מחובר.

בהצלחה!!

בהצלחה
הבעיה שזה תפס לי 60 ג'יגה מדיסק הקשיח של המחשב, אז מחקתי את הוואטספ.

מה לא הצלחת להבין?
יש לך וואצאפ ווב? או שאתה רוצה להתחבר בפעם הראשונה?
לא היה לי וואטסאפ באיפון כי אין לי איפון כאמור, רק במחשב עם תוכנת Bluestacks שמה24 לחודש נחסמה האפשרות.
אם תפרט לי מה עושים אשמח
יש לי מכשיר גלאקסי ישן שאפשר לשים בו את הסים עם המספר שעליו ישב עד היום הוואטסאפ במחשב אבל אין אפשרות לסרוק בו.
האם אני יכול לפתוח במכשיר הזה וואטסאפ זמנית ולקשר כמו שאתה מציע למחשב ואח"כ למחוק את הואטסאפ מהמכשיר הזה? לא רוצה שישאר במכשיר נייד וואטסאפ מלבד במחשב. אפשרי?
גם אם כן האם זה לא מצריך כל כמה זמן עידכונים אישורים וכו' וצריך שוב ושוב לחבר לגלאקסי?
תודה על ההסבר והסבלנות

שאנל

משתמש פעיל
D I G I T A L
אשמח להסבר היכן מקישים את הקוד בתכנת bluestucks?
לא מופיע שם בהגדות קישור מכשירים נוספים
תודה

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
האם אני יכול לפתוח במכשיר הזה וואטסאפ זמנית ולקשר כמו שאתה מציע למחשב ואח"כ למחוק את הואטסאפ מהמכשיר הזה? לא רוצה שישאר במכשיר נייד וואטסאפ מלבד במחשב. אפשרי?
כן אפשר להתחבר,
אם לא מתנתקים במחשב אז נשאר מחובר במחשב.
(אפילו שסוגרים את הכרטיסייה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה