למכירה ולא מנקסט!!

משה 2018

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
למכירה:
* סוודר של נאוטיקה יפה ומחמם מידה 3. קניתי בסוף עונה שעברה לבן שלי שעכשיו עדיין לא בן שנתיים וזה ענק עליו. מתאים לגיל 3+. המחיר המקורי בעונה היה 200, אני קניתי בערך ב-80 ש"ח, מוכרת ב-60 ש"ח.

*מכנסיים מקידס מוד (kids mode)מידה 4 -כנ"ל נקנה בסוף עונה וגדול. המחיר המקורי היה 180 למועדון, קניתי בחצי מחיר-90 ש"ח. מוכרת ב-70 ש"ח.

כל הקודם זוכה!!.

קבצים מצורפים

• IMG_2987[1].JPG
    IMG_2987[1].JPG
    1 MB · צפיות: 9
  • IMG_2986[1].JPG
    IMG_2986[1].JPG
    1.1 MB · צפיות: 9
  • IMG_2988[1].JPG
    IMG_2988[1].JPG
    KB 877.1 · צפיות: 12
  • IMG_2989[1].JPG
    IMG_2989[1].JPG
    1.1 MB · צפיות: 9

Mix

משתמש מקצוען
תשמרי לו את הקפוצון לשנה הבאה זה מהמם. אח"כ תתחרטי....

משה 2018

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
המכנסיים מידה 4. מתאים לגיל 3-4.
אני גרה באשדוד

אילה ד

משתמש רשום
פריטים מהממים,
חבל שאין לי בן:(
אני במקומך הייתי שומרת לשנה הבאה.

משה 2018

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
המכנסיים עדיין למכירה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה