למכירה בצער רב מצלמה .

• פותח הנושא P360
  • פורסם בתאריך

צל99

משתמש פעיל
בניקון- הD3 והD700.

בקנון. המארק 3 עם ובלי הS.
גם ל40D שעולה פחות מחצי יש לא מעט יתרונות על ה5.

תאמין לי שאני מאוד רוצה FF, העדשות שלי הרבה יותר מתאימות לפורמט הזה אבל כיום אין שום הצדקה למחיר ה5 כחדשה.

שלמה

משתמש מקצוען
מי שמתפרנס וצריך ציוד = קונה.
מי שאין לו ציוד בכלל, הFF עולה כמו מחיר DX + עדשה שמתאימה לקרופ פקטור.
מי שכבר קנה עדשה יקרה שמתאימה לקרופ פקטור, לא חושב ששוה להשתגע
אני בע"ה מחכה לירידת מחירי הFF למחירים שפויים.

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י שלמה;145699:
מי שמתפרנס וצריך ציוד = קונה.
מי שאין לו ציוד בכלל, הFF עולה כמו מחיר DX + עדשה שמתאימה לקרופ פקטור.
מי שכבר קנה עדשה יקרה שמתאימה לקרופ פקטור, לא חושב ששוה להשתגע
אני בע"ה מחכה לירידת מחירי הFF למחירים שפויים.

זה לא יקח הרבה זמן....

צל99

משתמש פעיל
שוב, לדעתי לקנות היום 5D חדשה במחיר מלא זו טעות.
גם שוק היד שניה עוד לא ירד מספיק כדי שזה ישתלם...

היית בטוח שאני אקנה עכשיו FF . בסוף זה נדחה בכמה חודשים בגלל שפער המחיר עדיין לא משתלם.

Y

yossmor2

אורח
דעה:
כחובב צילום שמידי פעם גם מתפרנס מזה, לא הייתי רוצה לראות את המחירים יורדים.
זה האינטרס שלי וכנראה של צלמים רבים שמבינים כי היום כל ילד שקיבל דמי כיס כבר קונה את הציוד המקצועי ביותר.
רוב הלקוחות (צילום ארועים בעיקר) לא ממש מתעניינים באומנות הצילום אלא בתיעוד לגופו וכמובן באיכות התמונות,
אז איכות הם יקבלו מכל מי שלא רועדת לו היד ויודע לעשות פוקוס, והאומנות.... אה, היא כבר לא תהיה שם.
אם תהיה ירידת מחירים משמעותית יותר, לא נראה לי שיש עתיד לצילום כמקצוע.
מה אתם אומרים?

שלמה

משתמש מקצוען
אני מכיר צלם שעושה הרבה יותר כסף מדברים אחרים, מאשר בצילום.
מזמן הפרדתי בין 'אמנות' ל'פרנסה' והצורך לשלב בין שניהם.
אני מעדיף לצלם מה הלקוח רוצה ולא כל כך מה אני רוצה...
קרה לי לא פעם שהראתי תמונות להשוואה בין צילום בפלש ישיר לבין צילום בפלש מוקפץ וכדומה בזה.
נתתי את שתיהן להשוואה מה יותר יפה.
לא רוצה להגיד לכם את ההבדלים שהם מצאו :)

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י yossmor2;145850:
דעה:
כחובב צילום שמידי פעם גם מתפרנס מזה, לא הייתי רוצה לראות את המחירים יורדים.
זה האינטרס שלי וכנראה של צלמים רבים שמבינים כי היום כל ילד שקיבל דמי כיס כבר קונה את הציוד המקצועי ביותר.
רוב הלקוחות (צילום ארועים בעיקר) לא ממש מתעניינים באומנות הצילום אלא בתיעוד לגופו וכמובן באיכות התמונות,
אז איכות הם יקבלו מכל מי שלא רועדת לו היד ויודע לעשות פוקוס, והאומנות.... אה, היא כבר לא תהיה שם.
אם תהיה ירידת מחירים משמעותית יותר, לא נראה לי שיש עתיד לצילום כמקצוע.
מה אתם אומרים?

זה לא משנה אם אנחנו רוצים או לא המחירים יורדים.
ואת מה שאתה כותב , כותבים נגדך הותיקים בתחום יותר שעדיין ידיהם מוכתמות מהכימיקלים.
אז מה?
כרגע יש לי 3 גופים ולא כ"כ בא לי למכור אחת מה"ישנות" (20D), כי המחיר שאקבל בעדם זעום. ואיכות התמונה מהם מצוינת. (בינתיים אחרי יומיים עם ה40, אני לא רואה הבדל תהומי בקבצי RAW).

אז בינתיים אני מחפש את הטוב בירידת המחיר ונותן לעצמי להשתדרג אטאט,
ולגבי הפרנסה? מתפללים על זה....

צל99

משתמש פעיל
שמיל- קנית בסוף?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה