עזרה למי שיש פלאפון iKosher

צורבא מרבנן

משתמש חדש
בס"ד
מי שיש לו את הפלאפון הזה ויש לו עצבים לעזור לי!
נשבר לי המסך ואשמח אם מישהו יכול לבדוק בהגדרות אנשי קשר מה מספר ההגדרה של העברת אנשי הקשר לסים כדי שאוכל לגבות את אנשי הקשר.
אם יש למישהו פתרון יותר קל אשמח לשמוע.
תודה מראש!

A052

משתמש סופר מקצוען
אחרי שאתם בהגדרות ספר טלפונים, הגדרה מס' 6 זה גיבוי, ואז צריך לאשר גיבוי.

צורבא מרבנן

משתמש חדש
בס"ד
קודם כל תודה רבה!
הגיבוי הרגיל לא עוזר לי כי אני לא יכול להוציא את הקובץ גיבוי מהפלאפון אלא אם אני אוכל להכנס למנהל הקבצים ולשלוח אותו בבלוטות אבל הבעיה שבפלאפון הזה א"א להכנס למנהל הקבצים, לכן חשבתי להעביר לסים וככה להעביר לפלאפון אחר.
אחרי שאני נמצא בהגדרות ספר טלפונים איזו מספר הגדרה זה העתק אנשי קשר לסים?
תודה רבה מראש!

A052

משתמש סופר מקצוען
מה הבעיה לשחזר מהכרטיס למכשיר החדש?
לסים זה מסובך בהרבה בלי מסך כי זה המון שלבים.

צורבא מרבנן

משתמש חדש
בס"ד
קודם כל יש לי בעיה עם הכרטיס כי נשבר לי הטפסן שלו.
דבר שני הגיבוי נוצר ישר לכרטיס או שהוא נוצר בטלפון עצמו?

צורבא מרבנן

משתמש חדש
בס"ד
איזה קטע, באחד מהניסויים שעשיתי הכנסתי כרטיס למרות ששבור לו הטפסן ועשיתי גיבוי לפי מה שחבר אחר אמר לי שיש לו פלאפון דומה (לא בדיוק אותו דבר ולכן הסתבכתי קצת) עכשיו כשאמרת לי את זה אמרתי לעצמי שאני באמת אבדוק אם זה עשה את הגיבוי וכרטיס וראיתי שכן.

אז קודם כל תודה רבה רבה רבה!!!!

לצערי אני רואה שבמהלך כל הניסויים יצרתי כנראה חוץ מהגיבויים גם שחזורים ואז אני רואה שהוא גיבה 3000 אנשי קשר שזה אומר שהרבה מהם כפולים אני כנראה אצטרך להעביר למחשב ולחפש את התוכנה שמעבירה את הכל לקובץ אקסל ולהתחיל לעבוד עליו.

בכל אופן תודה רבה על העזרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה