למי יש: קליפ של ציפורים, יער, מחיאות כפים של קהל

• פותח הנושא od
  • פורסם בתאריך

שושקה

משתמש רשום
יש לי קליפים מדהימים של ציפורים ויערות, בתשלום.
ניתן ליצור קשר באישי

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם מדובר בציפורי שיר בתוך היער
אורך 30 ' +-
צרי קשר באישי לגבי המחיר

ואקום

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
הכל פה בתשלום? מה עם קצת חסד?! יהודים!!!! ---
תפני באישי ואשלח בגמבו מייל

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מורה לפרימייר? אם הקליפ בא אליי בקלות יש מצב שאתן אותו בחינם, אך עם עמלתי להשיג אותו, זה יהיה בתשלום קטן...
בעצם יש לי רעיון, מה דעתך, שתעלי איזה פרק מהספר שלך?, את יודעת כמה חסד זה יביא לכל היהודים שכאן?...

אני מאמין שהמסר הובן, אם לא אני מוכן לשלוח אותו שוב, ובחינם...

:):):)

שושקה

משתמש רשום
פופקו צודק, כל אחד במקצוע שלו צריך להרוויח,
בתחומים אחרים נעשה חסד

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
פופקו אני אתך.
יש הבדל כיצד השגנו את החומרים.

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
דרך אגב יש לי נשר מעופף, וכן מס' סצינות של יערות.

איזה אורך צריך, צריך לייצא מתוך סרט ארוך.

ובהמשך לתגובות קודמות, עושים חסד גם בתחום המקצוע. אבל יש הבדל כיצד משיגים חומרים.

קבצים מצורפים

• נשר.avi
    2.6 MB · צפיות: 15

kobia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יונה גם טוב? ויער, יער תצלום אווירי טוב?

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
טוב?

קבצים מצורפים

• יער.wmv
    4.6 MB · צפיות: 19
  • ציפרים.wmv
    KB 903.9 · צפיות: 18
  • יער 2.wmv
    3.3 MB · צפיות: 17

maor700

משתמש רשום
יש בVIMEO כל מה שאפשר לבקש הבעיה זה למצא את זה.
עשיתי חיפוש ומצאתי :
ציפורים- http://www.vimeo.com/channels/20333
זה ערוץ מיחוד לצילומי ציפורים בHD לדעתי זה יותר טוב מכל מה שימכרו לך פה.
יער-
http://vimeo.com/channels/zofiafotoeulechannel
כנ"ל ערוץ לצילומי יערות בHD
יש שם טונות של צילומים מקצועיים ואיכותיים ביותר (אני בעצמי הופתעתי)
קהל- http://vimeo.com/6343516
בHD לכ"כ מקצועי אבל אם תתעקשי תוכלי למצא יותר טוב (תחפשי crowd)

לגבי הורדה
עקרונית אמורים להרשם ע"מ להוריד (או אפי' ע"מ לצפות לא בדקתי) וישנה אופציית הורדה בדף הוידאו למטה בצד ימין
במקרה שהוידאו נמצא בערוץ ( כגון הציפורים והיער שהבאתי) נלחץ על שם הקליפ שנמצא בחלקו העליון של הקליפ קישור זה יוביל אותנו לדף נפרד של הקליפ בו יש תגובות של אנשים ומידע עליו מה שמעניין אותנו זה הקישור בתחתית הדף בצד ימין.
ישנם מקרים בהם לא ניתן להוריד את הקליפ דרך האתר בשום אופן במקרים אלו נסתייע בשירותיו של אתר חיצוני הממיר את כתובת הידאו ללינק הורדה ישירה
האתר http://clipnabber.com/?lang=he
יש להעתיק את הכתובת של הוידאו בVIMEO להדביק באתר שהבאתי וללחוץ על NABVIDEO הוא יתן לך קישור תעשי שמירה בשם והוא יתחיל להוריד (הפורמט בשיטה הזו הוא MP4 ולא FLV כמו בהורדה מהאתר עצמו).
אני יעשה פוסט בקרוב שיסביר לפרטים ויציע דרכים אחרות להורדה בקרוב בעז"ה.
נ.ב אם אין לך כח להרשם תמיד תוכלי להשתמש בשיטה האחרונה (במידה ויש לך כתובת לקליפ, מה שנתתי זה ערץ שיש שם הרבה קליפים אבל לא כתובת לקליפ בודד מה שאומר שתצטרכי להרשם אם את רוצה להוריד יער וציפורים. לגבי הקהל אפשר בדרך האחרונה)

maor700

משתמש רשום
משום מה נוצר אצלי רושם שאת\ה (od) נקבה אז אם אתה זכר אני מתנצל מראש על התבטאות בהודעה הקודמת בלשון נקבה.

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה, תודה, תודה, על הענות
למעשה יער וציפורים יצאתי מהסרט HOME שהורדתי פעם באדיבות פרוג.
אך אני צריכה עוד קטע קטנטן של צפרי שיר דוקא.
אנסה להעזר בקישורים ובקטעים ששלחתם. תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה