למי יש ארון חדר ילדים יפה ומנוצל ויכולה לשתף?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
IMG_0003.JPG
לפני 3 שנים הזמנו ארון בעיצוב אישי- מה שאת רואה בתמונה.
יש יחידה בודדה מצד ימין, פינת שע"ב עם כוורת ועוד 3 דלתות משמאל.

היחידה הימנית נועדה לתלייה עם 3 מגרות, אחת לכל ילד (בינתיים...)
פינת שע"ב עם מגרות תחתיות וארבע כוורות לספרים ומכשירי כתיבה, אוספים ושאר שמאטסים שרוצים להסתיר מאמא,
והחלק השמאלי לבגדים, מצעים, משחקי קופסה וקופסאות להרכבה בתפזורת.
אצלי הארון מנוצל 100%- כולל משחקים לגילאי לידה, משחקים יקרים עם חלקים קטנים, קישוטי סוכה דקורטיביים, פריטי חורף, השלמות ואביזרים לעגלות... בקיצור, הכללל!

רכשנו מ"רהיטי נעורים" ומרוצים מאוד מהשרות- דלתות חזקות - (הילדים משחקים מחבואים בתוך הארון...) העולל פותח וסוגר ונהנה מהטריקה... פעם אחת הדלת התרופפה וחיש קל הגיע מתקין ותיקן את הצירים.

בהצלחה!

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
IMG_6065.jpg

מדובר בחדר בנות.
היה חשוב לי שולחן כתיבה גדול (הרבה בנות)
מאחר והיה לי עמוד בטון, חשבתי איך להבליע אותו ואם תשימי לב הוא בתוך השולחן.
הארון 5 דלתות + ארון פינתי ענק מאחורי הדלת
2 דלתות מתחת לשולחן - מקום לילקוטים עם צירים 180 מעלות.

נערך לאחרונה ב:

תמרג

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 300893 לפני 3 שנים הזמנו ארון בעיצוב אישי- מה שאת רואה בתמונה.

פינת שע"ב עם מגרות תחתיות וארבע כוורות לספרים ומכשירי כתיבה, אוספים ושאר שמאטסים שרוצים להסתיר מאמא,
אצלי הארון מנוצל 100%- כולל משחקים לגילאי לידה, משחקים יקרים עם חלקים קטנים, קישוטי סוכה דקורטיביים, פריטי חורף, השלמות ואביזרים לעגלות... בקיצור, הכללל!

רכשנו מ"רהיטי נעורים" ומרוצים מאוד מהשרות- דלתות חזקות - (הילדים משחקים מחבואים בתוך הארון...) העולל פותח וסוגר ונהנה מהטריקה... פעם אחת הדלת התרופפה וחיש קל הגיע מתקין ותיקן את הצירים.

בהצלחה!
תודה ענקית!

אנונימית בפרוג

משתמש פעיל

בהצלחה!

סליחה על ההסטה מנושא האשכול, אבל מעניין אותי איך נכנסים לך כ"כ הרבה דברים בארון
לי יש 6 דלתות בחדר של 3 ילדים
2 דלתות לבגדים, 2 דלתות לתליה + מגרות נעליים, צעצועי תינוקות, לבנים
ושתי דלתות למשחקים שממש ממש לא מספיקות

אשמח לקבל טיפים לאחסון נכון

או שסתם יש לי יותר מדי דברים... :)

מלפפון

משתמש סופר מקצוען

בהצלחה!
את זוכרת כמה עלה?

מוזיקאית

משתמש מקצוען
לי יש ארון שממש מתוכנן לחדר שלי ספציפית(בעלי תכנן)
מנוצל מכל הכיונים,אבל זה נורא משנה לגודל החדר ולסוג(לי למשל יש חדר ממש ממש קטן)
מה עוד שיוצא שאם אני רוצה 6 דלתות שתי דלתות תחתונות של הארון מצד ימין לא יפתחו בגלל המיטה,בקיצור כל התכנון היה מדוקדק לפרטי פרטים.
אם מעניין אותך תגידי ואני יפרט.

תמרג

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 300914

מדובר בחדר בנות.
לא אומרת איפה קניתי כי אני לא מרוצה.
תודה רבה!
שתי הארונות ממש יפים

תמרג

משתמש פעיל
לי יש ארון שממש מתוכנן לחדר שלי ספציפית(בעלי תכנן)
מנוצל מכל הכיונים,אבל זה נורא משנה לגודל החדר ולסוג(לי למשל יש חדר ממש ממש קטן)
מה עוד שיוצא שאם אני רוצה 6 דלתות שתי דלתות תחתונות של הארון מצד ימין לא יפתחו בגלל המיטה,בקיצור כל התכנון היה מדוקדק לפרטי פרטים.
אם מעניין אותך תגידי ואני יפרט.
יש לי חד גדול,אבל אני מלבטת האם לעשוות ארון פינתי או ישר?

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צפה בקובץ המצורף 300914

מדובר בחדר בנות.
יש לי עוד ארון בחדר, אין לי תמונה..
צמוד למיטות רוחב 80 ס"מ
למעלה 2 דלתות לכל המשחקי קופסא
באמצע 2 מדפים לספרי קריאה
ולמטה ארגז מצעים

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תלוי למה את מייעדת את הארון
אם לאכסון הוא מעולה,
יש לי פינתי, מכיל המון, ומהווה מקום אכסון נוח במדפים למטה ולמעלה,
באמצעי יש לי תליה שזה הכי שימושי בארון הזה.
לאחר מעשה הייתי מעדיפה לתלייה ארון ישר 2 דלתות.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עשיתי ארון 7 דלתות. בזמנו הרבה שאלתי כאן בפרוג. היה חשוב לי שהכל הכל הכל יכנס לארון.
ארגז מצעים שמעליו תליה קצרה או מדף לעגלות בובה, קופסאות קליקס,מוסך, בגדים, מגירה לכיפות/לבננים/גרביים, מגירה לחומרי יצירה, מגירה אישית לכל אחד, תליה.
ארונות למעלה עשיתי עד התקרה כדי להרוויח כמה שיותר מקום. אני מאחסנת ב2 מדפים גבוהים כלי פסח
בערך זה השירטוט שהכנתי להם עם כל השירבוטים שלי:)
מה שכן, קשה לי קצת לשמור על סדר במדפי הבגדים בגלל שהשמיטו לי מגירה ויצא שהרווח בין המדפים מאוד גבוה וחסר לי את ההפרדה של התאים.
למטה יש לי מגירה כפולה למשחקים- חשוב מאוד שיהיה עם מסילות איכותיות מאוד (כמו של מטבח) כי זה מכיל הרבה משחקים. מתחרטת שלא עשיתי את זה כיחידה נפרדת על גלגלים כמו שראיתי פה בעבר שניכנסת לנישה מותאמת בארון
גם המליצו לי כאן לעשות כמה שיותר מגירות במקום מדפים לבגדים שהיה עוזר לי מאוד בקטע של הסדר
ועוד משהו חשוב, בטעות עשו לי סוקל בלי שביקשתי מה שגרם לתליה הארוכה להיות יותר נמוכה ולא יכלנו לתלות שם את החליפות שתוכננו במיוחד לשם

קבצים מצורפים

• Paint Bucket-.jpg
    Paint Bucket-.jpg
    KB 458.2 · צפיות: 1,061

שנית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
10.jpg
17.jpg

החדר הלא גמור שלי שעיצבתי לאחר חפירה כאן בפרוג ובאתר יו יו. ( מ2 הכיוונים)
אם עוזר למישהו להשראה.
(פרוט - שידת מגירות אחת לכל ילד, ניתנת להזזה כדי להקל על הנקיון, משמשת גם כמקום ישיבה מוצלח ביותר.
שולחן למחשב וש''ב בעתיד,בין השולחן לשידה נוצר מדף קטן בו אני שמה סלסילה לפיג'מות.
(ארגז מצעים מתחת למיטה)
מעל המחשב ישנם מדפים לספרים, בפינה מעל השולחן יש גם מדפים פתוחים שאני מדמיינת לשים שם אי אילו קופסאות איכסון נוספות,אך בנתיים משמשים כמדפים לספרות המקצועית שלי.
הארון עצמו מכיל תליה קצרה - כי מדובר בילדים ואין להם תליה ארוכה בנתיים,
תחת התליה הקצרה אני מאכסנת משחקי קופסה.
בשאר הארון מדפים לבגדים ,
מדף פתוח (עם גדר - לא מופיעה בתמונה ) לבובות ודובונים
מגירות חיצוניות לגופיות ושות'
ו2 המגירות התחתונות לנעליים,
בין הארון לשולחן יש שטח איכסון למזוודות שלנו - (בנתיים 2 אחת בתוך השניה...)
ובצד הארון יש קוביות איכסון נוספות שנועדו בעיקר לקישוט אך גם לסלסילות שמכילות- קוקיות ,גרביים, כיפות וכו'
בין לבין ישנם מדפים קטנים לחפצי נוי. אם יהיו בעתיד....
אגב ליד המיטות בלי קשר לארון יש עוד 2 קופסאות על גלגלים שמלאות בקליקס ובמשחקים שונים
והצבעוניות שלהם גם מוסיפה לחדר.)
כרגע , 4 ילדים בליע''ר, עוד יש לי מקומות ריקים בארון, ואני חשה שהניצול הוא מקסימלי.
החדר בהחלט לא גדול אך מרווח ונעים לעין. (לדעתי מיטת הגלריה גם כן תורמת למראה מרווח יותר)
טיפים- תחשבי בדיוק מה הכי חשוב לך בחדר ,
תנסי אפילו לצייר או לכתוב, זו עבודה קשה אך משתלמת.
וכן תתעקשי עם הנגר על מה שחשוב לך, בלי לוותר, גם אם הוא יסובב את האצבע על הרקה,
כמובן עם פתיחות לשמוע רעיונות טובים יותר לניצול.
אם את אוהבת מראה חלק השתדלי להשמיט כל ידית מיותרת.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

תמרג

משתמש פעיל
אני עשיתי ארון 7 דלתות. בזמנו הרבה שאלתי כאן בפרוג. היה חשוב לי שהכל הכל הכל יכנס לארון.
ארגז מצעים שמעליו תליה קצרה או מדף לעגלות בובה, קופסאות קליקס,מוסך, בגדים, מגירה לכיפות/לבננים/גרביים, מגירה לחומרי יצירה, מגירה אישית לכל אחד, תליה.
ארונות למעלה עשיתי עד התקרה כדי להרוויח כמה שיותר מקום. אני מאחסנת ב2 מדפים גבוהים כלי פסח
בערך זה השירטוט שהכנתי להם עם כל השירבוטים שלי:)
מה שכן, קשה לי קצת לשמור על סדר במדפי הבגדים בגלל שהשמיטו לי מגירה ויצא שהרווח בין המדפים מאוד גבוה וחסר לי את ההפרדה של התאים.
למטה יש לי מגירה כפולה למשחקים- חשוב מאוד שיהיה עם מסילות איכותיות מאוד (כמו של מטבח) כי זה מכיל הרבה משחקים. מתחרטת שלא עשיתי את זה כיחידה נפרדת על גלגלים כמו שראיתי פה בעבר שניכנסת לנישה מותאמת בארון
גם המליצו לי כאן לעשות כמה שיותר מגירות במקום מדפים לבגדים שהיה עוזר לי מאוד בקטע של הסדר
ועוד משהו חשוב, בטעות עשו לי סוקל בלי שביקשתי מה שגרם לתליה הארוכה להיות יותר נמוכה ולא יכלנו לתלות שם את החליפות שתוכננו במיוחד לשם
נתת לי כיוונים,תודה על הפירוט

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
אם יש לך מקום,הייתי ממליצה לך להפריד לגמרי משחקים מביגוד.
אצלי המשחקים לגמרי בנפרד(חדר אחר).
ואלה של הביגוד ונעליים-בחדר הילדים.
(בוקר וערב-נפתח ע"י הילדים, וכביסות- רק אני בינתיים, עד שאסמוך עליהם) וכך פחות נהרס.

לביגוד-
קניתי ארון הזזה פשוט.
הוספתי לו:
-חלוקה פנימית מאיקאה.
-סלסלות תלויות על מדף,
-קופסאות בד עם רוכסנים בהמון גדלים,
- הכנתי מצינור ביוב רחב מאוד מצופה בקטיפה מתלה לקשתות.
- הנעליים - בתוך קופסאות.
- למעלה - הזמנתי חוצצים מעץ סנדוויץ דק,וחצצתי לאורך בין חורף לקיץ,בין גדולים לקטנים וכד'.

משחקים - בתחילה שמתי בשני ארונות כתר, סידרתי לפי מספרים את המדפים והמשחקים, וכך הכל נשאר מסודר.
כיום יש לי ארון 4 דלתות שמחליף אותם, אבל הרעיון נשאר אותו רעיון.
מצרפת לך תמונה רק של המשחקים, כי אין לי כרגע מלצמה:(.

קבצים מצורפים

• IMG_1081.JPG
    IMG_1081.JPG
    3.4 MB · צפיות: 1,309

תמרג

משתמש פעיל
אם יש לך מקום,הייתי ממליצה לך להפריד לגמרי משחקים מביגוד.
אצלי המשחקים לגמרי בנפרד(חדר אחר).
ואלה של הביגוד ונעליים-בחדר הילדים.
(בוקר וערב-נפתח ע"י הילדים, וכביסות- רק אני בינתיים, עד שאסמוך עליהם) וכך פחות נהרס.

לביגוד-
קניתי ארון הזזה פשוט.
הוספתי לו:
-חלוקה פנימית מאיקאה.
-סלסלות תלויות על מדף,
-קופסאות בד עם רוכסנים בהמון גדלים,
- הכנתי מצינור ביוב רחב מאוד מצופה בקטיפה מתלה לקשתות.
- הנעליים - בתוך קופסאות.
- למעלה - הזמנתי חוצצים מעץ סנדוויץ דק,וחצצתי לאורך בין חורף לקיץ,בין גדולים לקטנים וכד'.

משחקים - בתחילה שמתי בשני ארונות כתר, סידרתי לפי מספרים את המדפים והמשחקים, וכך הכל נשאר מסודר.
כיום יש לי ארון 4 דלתות שמחליף אותם, אבל הרעיון נשאר אותו רעיון.
מצרפת לך תמונה רק של המשחקים, כי אין לי כרגע מלצמה:(.
איזה רעיוניסטית:)
אין דברים כאילו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה