מאפים למה תמיד הפחזניות יוצאות לי פיתות?

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
גם אקלרים יכולים לצנוח.
האקלרים שלך מהממים.
ניסית פעם עם צנתר חלק וקראמבל?
אני עשיתי עם צנטר חלק ובצק סבל מלמעלה
1695193176412.png

חלום לגדול

משתמש פעיל
@תתתתת הכנתי עכשיו את המתכון שלך, הבצק יצא רך(הכפלתי כמויות ושמתי ביצה אחת על כל מתכון שלך) אבל היה ממש קשה לזלף אותו.
לפעם הבאה, אם יקרה כזה דבר זה אומר שהייתי צריכה להוסיף ביצה, הבצק צריך להיות עוד יותר רך?
בעז"ה אעדכן כשיצא אם לפחות הטעם שווה....

תתתתת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
@תתתתת
איפה את גרה?
אני חייבת לעמוד על ידך פעם אחת
ולראות איך עושים
משתוקקת בכל מאודי להכין פחזניות
ופשוט יש לי פחד מפאשלות
אני גרה בבני ברק
מוזמנת באהבה אלי למטבח, המקום האהוב עלי :)

תתתתת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
@תתתתת הכנתי עכשיו את המתכון שלך, הבצק יצא רך(הכפלתי כמויות ושמתי ביצה אחת על כל מתכון שלך) אבל היה ממש קשה לזלף אותו.
לפעם הבאה, אם יקרה כזה דבר זה אומר שהייתי צריכה להוסיף ביצה, הבצק צריך להיות עוד יותר רך?
בעז"ה אעדכן כשיצא אם לפחות הטעם שווה....
נכון, פעם הבאה תנסי להוסיף עוד חצי ביצה ולראות איך הבצק מגיב.
הוא צריך לצאת רך ודביק.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה