דרוש מידע למה קובץ וורד לא נפתח לי לכתיבה ?

נתן נ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
יש לי קובץ וורד במחשב והוא לא נפתח לי לעריכה
הוא כותב לי את השגיאה הזאת
1701158908762.png

מאב

משתמש פעיל
יש לי קובץ וורד במחשב והוא לא נפתח לי לעריכה
הוא כותב לי את השגיאה הזאת
צפה בקובץ המצורף 1510470
זה אומר שהאופיס במחשב אינו מופעל, לא רק המסמך הזה לא נפתח לעריכה אלא אתם לא יכולים כלל לפתוח מסמך וורד/ אקסל נכון?
מה שצריך זה להיכנס לחשבון מיקרוסופט.

נתן נ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
זה אומר שהאופיס במחשב אינו מופעל, לא רק המסמך הזה לא נפתח לעריכה אלא אתם לא יכולים כלל לפתוח מסמך וורד/ אקסל נכון?
מה שצריך זה להיכנס לחשבון מיקרוסופט.
מה זה אומר איך אני נכנס לזה ?

נתן נ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
האופיס שהתקנת הוא פרוץ?, משרד החינוך? 365?
מי התקין אותו?
לפי זה אוכל להסביר איך להיכנס.
האמת אני לא חזק בתוכנות והתקנות
לא זוכר שמישהו מיוחד התקין לי תוכנה, אני קבלתי את זה כשקניתי את המחשב כך כבר מוכן עם התוכנה

נערך לאחרונה ב:

מאב

משתמש פעיל
מה שאתה צריך לעשות זה איקטוב.
כאן יש לך מדריך:
אם זה לא מובן אנסה להנחות בקיצור:
תשבית אנטי וירוס
תלחץ על הקישור https://mitmachim.top/assets/uploads/files/1681640004117-kms_vl_all_aio.cmd
תפעיל את הקובץ שירד למחשב.
אחרי שהקובץ הופעל תלחץ על הספרה 2 ותחכה שהקובץ יסיים לרוץ, כשמסיים הבעיה כבר לא קיימת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה