פונט למה מחקו לי את האשכול?

מצב
הנושא נעול.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
פתחתי אתמול אשכול בנושא פונט Hadassah BT ומחקו לי אותו.
יש כאן את הפריווילגיה להבין מה לא בסדר בשאלה כזאת??

לעצם הענין, חשוב לי מאוד לדעת
מישהו יודע מה מקור הפונט הזה?
האם יש בו שינוים מההדסה של פלרון (שמשווק היום ע"י פונטייפ)?
האם שוטנשטיין השתמשו בהדסה הרגיל?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מדובר בהדסה של חברת Bitstream
מישהו יכול להוסיף פרטים ע"ז?

אסתי פנחסי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
זה פונט חינמי או לא?
תודה!
פתחתי אתמול אשכול בנושא פונט Hadassah BT ומחקו לי אותו.
יש כאן את הפריווילגיה להבין מה לא בסדר בשאלה כזאת??

לעצם הענין, חשוב לי מאוד לדעת
מישהו יודע מה מקור הפונט הזה?
האם יש בו שינוים מההדסה של פלרון (שמשווק היום ע"י פונטייפ)?
האם שוטנשטיין השתמשו בהדסה הרגיל?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה