דרוש מידע למה לחכות במעבר חציה עד שהרכב יעצור ורק אז לעבור?

מצב
הנושא נעול.

הערינג לשמחות

של השמחות
פרסום וקופי
אני נמצא מאות מטרים לפני מעבר החציה ואני רואה אנשים (בעיקר נשים) שפשוט מחכים שאני אעצור ורק אז מתחילים לעבור.
למה? יכולתם כבר לחצות 3 פעמים הלוך ושוב, למה לעצבן? מה אתם ילדים שמחכים שאני אעביר אותם כביש?
אני לא מדבר על אנשים מבוגרים שהולכים לאט.

אני מדגיש שאני מדבר על מקרה שאני מאט ומראה להם שאני אעצור בכל מקרה.

נערך לאחרונה ב:

דיני

משתמש מקצוען
הולך רגל רוצה לוודא שהנהג 'קלט' אותו והאט עד כדי עצירה.
גם אם ב-999 מתוך 1000 הזהירות הזו מיותרת, בשבילו ה-1 מאלף זה אחד יותר מדי. זה החיים שלו.
ברגע שנוצר קשר עין והמוח קולט שהרכב מאט ויספיק לעצור ולא לדרוס לו את הרגליים, אז בד"כ מתחילים לעבור ולא מחכים ל'נעילת גלגלים'.

חיים 21

משתמש פעיל
בגלל אין ספור פעמים שכמעט נדרסתי ע"י נהגים לא אחראים!
שכמו שאני בטוח שאני יספיק לעבור, הם גם בטוחים שאני יספיק בלי שהם מאיטים בכלל,
ומה לעשות שלא תמיד כל תאוריה עובדת במציאות??
אני כותב את זה גם בתור נהג, לא רק הולך רגל....

חיים 21

משתמש פעיל
ועוד נקודה קריטית שאני נתקל בה לפחות פעם אחת ביום (הן מצד המדרכה והן מצד הכביש),
בכביש דו נתיבי, גם אם יש נהג שעצר במעבר חצייה עצירה מוחלטת, ההוא שנוסע בנתיב שלידו ממש לא מתחשב בכך ונוסע במהירות רגילה!!!
פחד פחדים!!

הערינג לשמחות

של השמחות
פרסום וקופי
כיוון שיש נהגים שממש לא עוצרים במעבר חצייה ולא מעניין אותם כלום
פשוט חותכים אותנו בפנים
אז אנחנו מחכים בסבלנות לראות שאתה לא מאותם עבריינים...
נס שאתם גם לא מבקשים מאתנו להשלים פסוק כדי לדעת שלא נבצע בכם פיגוע דריסה...

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ועוד נקודה קריטית שאני נתקל בה לפחות פעם אחת ביום (הן מצד המדרכה והן מצד הכביש),
בכביש דו נתיבי, גם אם יש נהג שעצר במעבר חצייה עצירה מוחלטת, ההוא שנוסע בנתיב שלידו ממש לא מתחשב בכך ונוסע במהירות רגילה!!!
פחד פחדים!!
כנ"ל

עם סגולה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
לצערי באופן אישי ראיתי איך שבצד אחד של הכביש רכב עצר וחיכה שיעברו ובנתיב הנגדי הרכב המשיך לדהור כשאנשים כבר עוברים והמראה שלו כבר התחככה בבגדיהם... כפסע היה לאסון רח"ל,
אז גם אם אתם ממהרים ורוצים שההולך רגל כבר יעבור תזכרו שאתם לא היחידים על הכביש וחיי הולך רגל פחות בטוחים מאלו שיושבים בתוך קופסת הפח, התחשבו בהם שיוכלו לעבור ב-100% ביטחון ביודעם שהנהגים בכל הנתיבים הבינו שבן אדם רוצה לחצות פה

משתמש משודרג

משתמש מקצוען

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני נמצא מאות מטרים לפני מעבר החציה ואני רואה אנשים (בעיקר נשים) שפשוט מחכים שאני אעצור ורק אז מתחילים לעבור.
למה? יכולתם כבר לחצות 3 פעמים הלוך ושוב, למה לעצבן? מה אתם ילדים שמחכים שאני אעביר אותם כביש?
אני לא מדבר על אנשים מבוגרים שהולכים לאט.

אני מדגיש שאני מדבר על מקרה שאני מאט ומראה להם שאני אעצור בכל מקרה.
מפחדים שתאיץ פתאום ותדרוס אותם
(לא שנראה לי שזה אפשרי עם הסובארו ג'סטי שלך, אבל בתת מודע זה מה שקורה)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה