למה כזה פער מחירים?

Thebest

משתמש רשום
שלום וברכה,
לחברה יש אתר מכירות בלייבסיטי. כרגע מעונינים לפתוח אתר מכירות נוסף והפעם משהו מקצועי ומושקע יותר. פנינו למס' בוני אתרים וביקשנו הצעת מחיר לאתר מכירות כ-300 מוצרים כולל סליקת אשראי, צ'אט ועוד. המחירים נעו בין 5000 ועד 20000 ש"ח
למה יש כזה פער מחירים? במה לבחור? אני ממש לא בקיאה בנושא ואשמח להדרכת המומחים כאן.
תודה.

KingYes

משתמש צעיר
לא שולל כלום. אבל כלל ברזל.. לא מה שיותר זול הוא הכי משתלם... (זה תקף לא רק על אינטרנט).

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י Thebest;1020179:
למה יש כזה פער מחירים? במה לבחור? אני ממש לא בקיאה בנושא ואשמח להדרכת המומחים כאן.
תודה.

זה נראה שאת רוצה לשמוע מחירים ולפי זה לבחור...
הייתי ממליץ לך בחום לבדוק את פרמטרים נוספים גם. הראשון ביניהם - התיק העבודות הרלוונטיות.

Thebest

משתמש רשום
המחיר הוא לא השיקול המרכזי כרגע היות ויש לנו אתר מוכר ואנו רוצים משהו יותר יחודי ומבינים שצריך לשלם על זה. מה שאני מבינה מפער כזה במחיר הוא שאני לא אקבל אותה תמורה. אבל מלמעלה כולם מבטיחים כמעט אותו דבר, אז איפה נעוץ ההבדל? האם יש משהו שאני לא יודעת לברר עליו עכשיו ואח"כ אני אגלה שהחמצתי משהו?

KingYes

משתמש צעיר
ההבדל זה בתאכלס בעבודות שהחברות עשו. אתה צריך לראות פרוייקטים שהם כבר עשו ויכלו להתמודד איתם ברמה התכנית והמקצועית.

מניסיון, אתרי מכר פחות מ-20K, לא משתלם למתכנת להכנס לביצה הזאת..

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בנוסף לזה, הייתי רוצה לסבך אותך עוד קצת - יש כמה סיבות שעלולות להצדיק את הפער במחיר, כאשר מבחינתך, יתכן שלא יהיה הבדל (יתכן כמובן שכן יהיה).
א. חברה של בניית אתרים, לא יכולה להרשות לעצמה לקחת מחירים של אדם פרטי.
ב. בניית אתר מתבנית מוכנה - הרבה יותר זולה.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י s976;1020242:
זה נראה שאת רוצה לשמוע מחירים ולפי זה לבחור...
הייתי ממליץ לך בחום לבדוק את פרמטרים נוספים גם. הראשון ביניהם - התיק העבודות הרלוונטיות.
למרות ששולחים אותי לשתות מים כאשר אני מגיב בפורום הנכבד הזה, תיק עבודות זה מאוד חשוב כמספר 2 !! אבל מספר 1 וחשוב ביותר זה המלצות על החברה שבונה לך את האתר.
קבלי שמות של מספר גדול של לקוחות, זה יקל עליך מאוד את ההחלטה, לדעתי תביני אז גם למה יש הפרשים גדולים במחיר...

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
פעם בניתי כמה אתרים במחירי ריצפה מגוחכים, והתפרנסתי מהם יפה כמה שנים ב"ה....

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י תילתן;1020875:

כלומר המחיר המגוחך היה המחיר של בניית האתר, אך התחזוקה שלו עלתה להם הרבה כסף במשך הרבה זמן

תילתן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אברהם;1020883:
מבלי להכיר את סטודיו התחדשות ואת איכות העבודות שלו, ההמלצות של הלקוחות שלו אומרות שהוא שווה.
נכתב ע"י אברהם;1020885:
כלומר המחיר המגוחך היה המחיר של בניית האתר, אך התחזוקה שלו עלתה להם הרבה כסף במשך הרבה זמן
אותו אדם בונה ואותו אדם מתחזק? זה כמו להזמין אינסטלטור להרכיב ברז ולקבל נזילות אין סופיות...זה לא הגון.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש הבדל בין להתקין ברז נוזל, לבין לבקש כל יום להעביר אותו מנקודה לנקודה....

תחזוקה איננה תיקון באגים, אלא העלאת תכנים, שינויים, תוספות, התאמות.
כשבחוזה המקורי נקבע שלאחר המסירה, כל שינוי יבוצע במחיר שעתי.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י wmw;1020871:
פעם בניתי כמה אתרים במחירי ריצפה מגוחכים, והתפרנסתי מהם יפה כמה שנים ב"ה....
זה לא מה שהשתמע כאן. אין קשר למחירי ריצפה גם אתר במחירי תיקרה משלמים על העלאת תכנים, שינויים, תוספות, התאמות.
נכתב ע"י wmw;1020951:
יש הבדל בין להתקין ברז נוזל, לבין לבקש כל יום להעביר אותו מנקודה לנקודה....

תחזוקה איננה תיקון באגים, אלא העלאת תכנים, שינויים, תוספות, התאמות.
כשבחוזה המקורי נקבע שלאחר המסירה, כל שינוי יבוצע במחיר שעתי.
כאן זה כבר ברור וצודק הרבה יותר.

riki

משתמש צעיר
הכל תלוי בכמה שעות הולכים להשקיע באתר וכמה השעה שלהם שווה...

israel

משתמש צעיר
שימוש במערכת חנות וירטואלית קיימת היא האופציה הטובה ביותר עבורך.
דוגמאות טובות: פרסטה-שופ ומג'נטו. עלות פיתוח עצמאי של מערכת דומה ע"י צוות מתכנתים שלם תעלה למעלה ממליון ש"ח.

בבחירה תרוויחי:
ממשק ניהול מפולח מאוד ואינטואיטיבי, ומגוון רחב של מודולים כברירת מחדל. רמת אבטחה גבוהה מאוד וסגירה כמעט הרמטית לפריצות. שוק מפתחים עצום ומודולים חיצוניים רבים. עדכונים המשתחררים כל מספר חודשים ישמרו את האתר שלך מאובטח ומעודכן במשך כל חייו. אפשרות עיצוב כמעט בלתי מוגבלת.

עלות ההקמה של המערכת - 1000 - 500
עלות התאמת עיצוב עצמאי סטנדרטי פלוס - 1500 - 3000
עלות עיצוב גרפי סטנדרטי פלוס - 2000 - 8000
במידה ובחרת להתאים תבנית עיצוב קיימת עלות התבנית והתאמתה תנוע בין 500 - 1000

=
12000 - 4000
ועכשיו נשאר לך ביד תקציב שלך 16,000 ש"ח לאפיון הממשק ;)

נוסיף לכך עלות אחזקת שרת בסיסי ב-100 ש"ח לחודש

chani-studi

משתמש צעיר
נכתב ע"י Thebest;1020179:
שלום וברכה,
לחברה יש אתר מכירות בלייבסיטי. כרגע מעונינים לפתוח אתר מכירות נוסף והפעם משהו מקצועי ומושקע יותר. פנינו למס' בוני אתרים וביקשנו הצעת מחיר לאתר מכירות כ-300 מוצרים כולל סליקת אשראי, צ'אט ועוד. המחירים נעו בין 5000 ועד 20000 ש"ח
תודה.

את ממש צודקת,
הבעיה הגדולה שתחום בנית אתרים הוא ענף מתפתח ורחב מאודדדד
יש כל כך הרבה פרמטרים לקביעת מחיר.
ואין שום תו איכות או מדד לבדיקת רמת איכות ואמינות.

הדרך היחידה לבדוק היא לבקש מפרט בכתב ולהשוות.
לאחר מכן, להתיעץ עם בונה אתרים איזה מפרט מומלץ.

אם תצטרכי עזרה פני אלי באישי או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י chani-studi;1021627:
הדרך היחידה לבדוק היא לבקש מפרט בכתב ולהשוות.
לאחר מכן, להתיעץ עם בונה אתרים איזה מפרט מומלץ.
אכן כן.
כמדומני שכבר כתבתי על כך כאן.
נקראתי לייעוץ משפטי לחברה העוסקת בתחום המשפט [!!!] שהזמינה אתר, והוא ממש לא נבנה כמו שסוכם.
עברתי על ההסכם, היה כתוב שם למשל שיהיה באתר "מנוע חיפוש"
אבל לא הייתה שום הגדרה מה זה...

תחשבו לבד איזה ערך יש למפרט מעורפל....

שלומירית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פערי המחירים- שאלה קשה וכואבת

ראשית אם יש לכם אתר שמוכר ואין לכם איתו בעיות טכניות אז המצב שלכם טוב מאוד.

ישנו הבדל מהותי בין מערכות כמו לייב סיטי ודומיהן, לבין בניית אתר ותכנות אישית ע"י מתכנת/חברה.

דבר חשוב מאוד!!!
לא תקבלו את הגמישות שיש לכם כיום בלייב סיטי מאף מתכנת ומאף חברה.
הגמישות לשנות עיצוב ולשנות את המבנה של האתר לבד (ללא שום ידע מקדים) הוא יתרון אדיר ולא רק יתרון כלכלי.

היתרון הברור של המערכת שלהם היא החידושים והשדרוגים התכופים של המערכת.

אבל... (יש אבל!)
יש חסרונות במערכת כזו שיכולות להשפיע על מס' דברים באתר שלכם.
קידום האתר, גמישות מירבית בעיצוב וב"תבנית" של האתר

אתר בסדר גודל שיש לכם היום עם גמישות מקסימלית (שלא תגיע לרמה שיש לכם היום) יכול לנוע (כמו שכבר הזכירו כאן) בין 10,000 ל20,000 ש"ח לשנה הראשונה.

השיקול שאתם צריכים לעשות הוא האם אתם יכולים/רוצים להכנס להוצאה כזו. תוך ידיעה ברורה שכל שדרוג (אפילו הכרחי בעקבות שינויים בדפדפנים) יעלה לכם כסף.

המלצה שלי היא תישארו עם המערכת שאתם מכירים, תשקיעו בעיצוב מחדש של האתר (סדר גודל של עד 5000 ש"ח בקירוב).

אשמח לסייע

שלומי

גילו נאות: אנחנו מוכרים ומבצעים אתרים תחת אותה המערכת באתר שלנו http://jpage.co.il/

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה