עזרה למה אני לא מצליחה לתייג משתמשים בצאט?

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
לוחצים שטרודל/כרוכית ואז מתחילים לכתוב את השם שרוצים לתייג. לאחר רישום 3 אותיות יקפצו כל מיני שמות. לא לעשות רווח לאחר השטרודל

@יש לך כנפי רוח
נראה לי היא התכוונה לצ'אט בג'ימייל, לא כאן...
וגם לי לא תמיד זה מצליח לתייג, לפי קריזות...
מה שכן, ראיתי שאחרי שעושים @ ואת השם שאת רוצה לתייג, תלחצי אנטר וזה מתייג רוב הפעמים...

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נראה לי היא התכוונה לצ'אט בג'ימייל, לא כאן...
וגם לי לא תמיד זה מצליח לתייג, לפי קריזות...
מה שכן, ראיתי שאחרי שעושים @ ואת השם שאת רוצה לתייג, תלחצי אנטר וזה מתייג רוב הפעמים...
תודה רבה, אנסה!

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני ראיתי שאם פותחים את הצ'אט בגדול זה לא נותן ואם פותחים בחלונית קטנה זה כן נותן.
כאן:
1668278278416.png

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נטו תלוי בגודל של החלונית כמו ש @בואו נעצב את זה ביחד כתב
התוסף הזה אחראי על ציטוט הודעה לפי מה שידוע לי
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה