בקשה למה אני לא מצליחה לשלוח מיילים?

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה בדיוק מה שעשיתי, שלחתי מייל אחד שלי לממיל השני וכן להיפך וקיבלתי אך יש לי את האתר של רב מסר שממנו אני מנהלת את קבוצת המאסטר, בד''כ אני שולחת קודם לעצמי לראות איך זה נראה ואז נותנת אישור אך משום מה זה לא מגיע אלי...
שלחתי כבר מס' פעמים והוא נרדם בדרך :confused:
אהה, חשבתי ששלחת לעצמך מאותו מייל.
אגב, אני כבר מחכה הרבה זמן לסרטון חדש:)
קיצווווור מה עושים?!

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אהה, חשבתי ששלחת לעצמך מאותו מייל.
אגב, אני כבר מחכה הרבה זמן לסרטון חדש:)
קיצווווור מה עושים?!

חחח... זה עוד יבוא בעז''ה.
אך אם יש למשהו פיתרון לדעת איך ניתן לוודא אם המיילים ששלחתי במהלך היום הגיעו ליעדם- אשמח שיכתוב זאת.
תודה!

קובילה

משתמש צעיר
זה פשוט מוזר, כשאני מסתכל במייל הראשון שלי בדואר יוצא, אני רואה הודעה שנשלחה למייל השני שלי, אבל במייל השני זה בכלל לא מופיע.:eek:

קטקטים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני עם 2 מיילים
אחד של נתיב
אחד של גימל רגיל

הנתיב לא שולח כלום וכן מקבל
והגימל רגיל, הכל.

אולי הסיפור עם נתיב?
אתם מנותבות?

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איך זה קורה בדיוק לכמה מאיתנו?????
צרת רבים נחמת ....

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זה פשוט מוזר, כשאני מסתכל במייל הראשון שלי בדואר יוצא, אני רואה הודעה שנשלחה למייל השני שלי, אבל במייל השני זה בכלל לא מופיע.:eek:
כנ"ל
את בחברה טובה

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זה כבר לא מצחיק....
מה אפשר לעשות?

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אני כן מקבלת לעצמי מעצמי
אבל מהמייל של בעלי אני לא מקבלת
\והוא גם לא מקבל מהמייל שלי....
מה עושים???
כמוני כמוך!
שלחתי לבעלי ולא הגיע אליו...
איך זה קורה בדיוק לכמה מאיתנו?????
צרת רבים נחמת ....
כבר היה על זה כאן לאחרונה כמה אשכולות בעניין ושמחתי שלי זה ב''ה לא הגיע אך שמחתי מוקדם מידי:(

אני נטפרי ונראלי גם תפארת, זוכרת מהאשכול ההוא:)
צודקת אני בנטפרי אבל הבנתי שזה לא קשור לסוג החסימה....

קובילה

משתמש צעיר
כשאני שולח ממייל 1 למייל 2, זה לא נשלח, אבל ממיל 2 למייל 1 זה כן נשלח, מוזר, זה לא בעיה בכולם זה רק בחלק מהאנשים.

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כשאני שולח ממייל 1 למייל 2, זה לא נשלח, אבל ממיל 2 למייל 1 זה כן נשלח, מוזר, זה לא בעיה בכולם זה רק בחלק מהאנשים.
כי הבעיה במייל 1
גם לי זה ככה
שולחת מ- 1 ל- 2,3,4 לא הולך.
מ- 2,3,4 ל- 1 הולך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה