עזרה למה אין מחירון בפרוג?

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
להבנתי הדלה מדובר בטריקים שיווקיים,
1. עם נציג מכירות (תותח) הכל נשמע לך קורץ יותר, הנציג/ה מסביר כמה טוב המסלול ואיך זה מתאים לך בדיוק, יש ביקוש שיא בתחום כמובן כל הבונוסים. ואפשר להשיג המון מלגות (כן, אומרים את זה לפני המחיר...), המחיר? אה... זה קצת יקר אבל שווה את התמורה, את יודעת כמה אחוזי השמה יש והבוגרים שלנו (כל מוסד באשר הוא) נחטפים, וכו'
2. יש להם את המספר שלך וככה גם אם הנציג/ה לא הצליח/ה לשכנע אותך הם יתקשרו כל כמה חודשים להציע לך שוב
בכל מקרה, רוב המקומות שיש להם קצת כבוד ומשווק טוב לא יפרסמו מחיר אלא אם כן יש איזו מלגה רצינית או סבסוד משמעותי שבזה יש להם יתרון על פני מוסדות אחרים באותו תחום (אפרופו פרוג אני חושבת שכשהיה סבסוד לירושלמים כן היה כתוב מחיר, אבל אני לא בטוחה...)

כנראה צודקת
האמת שלפני כמה שנים הייתי איתם בקשר פעם אחת כדי לברר מחיר, ולא הטרידו אותי אח"כ עם טלפונים שיווקיים
עכשיו סתם ככה בא לי לדעת מחירים, מי יודע אולי יצא מזה משהו
ולא נעים ליצור קשר בלי להיות רציניים
אולי אפילו גזל
פרוג, שימו איזשהו מחירון, כיוון
שאפשר בקלות להשוות בין מסלולים שונים
כל שניה קופצת פרסומת על עיצוב פנים
אבל תכל'ס אין מידע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה