למגורים ב-כרמיאל, קרית אתא, עפולה, צפת, מה עדיף?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ממש אין לי נגד ולא התכוונתי לפגוע, אני בעד וגם מסייע הרבה, רק שאדיר נוף הגליל משום מה לאורך התקופה האחרונה החליט לציין בכל הודעותיו האחרונות נתונים שקריים שאין להם בסיס על כמות הערבים בעפולה ולא שזה בעיה גדולה אבל סתם לשקר בלי שום סיבה ??? כלומר כנראה שיש לו איזה סיבה... משום מה לציין דווקא את עפולה ולא את טבריה חריש וכו'...
סליחה.
אני הגבתי על ההודעה שלך שהיתה ממש לא מכבדת, לא ראיתי את ההודעות עליהן אתה מדבר.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לנוף הגליל שבהר יונה (חוץ מהפוטנציאל בעיר עצמה) לבד יש 18,000 דירות לחרדים בלבד!!!
אין, זה פוטנציאל, ולכן יש פוטנציאל להפוך אותה לעיר בפני עצמה... עיר חרדת שיותר גדולה לדוגמא מביתר!
ובקרוב שיווק של 3200 דירות,
זה נכון.
יש אפילו וויזנצאים שרוצים לעזוב את עפולה ולעבור והר יונה!
משהו רציני?
-----

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
מה אתה משווה את עפולה שאחרי 12 שנים הגיעו הליטאים וויזניץ לכ1000 משפחות בסך הכל
לנוף הגליל שבהר יונה (חוץ מהפוטנציאל בעיר עצמה) לבד יש 18,000 דירות לחרדים בלבד!!!
ובקרוב שיווק של 3200 דירות לחרדים בלבד,
עובדה שכל החסידיות הולכות רק לשם,
לצערי הוא חושב שאני עושה איתו איזה תחרות .
רק תראה את מה שחסידות תולדות אברהם מקבלים בנוף הגליל ותבין לבד שאין בכלל השווה בין עפולה לנוף הגליל.
ככה מקבלים גם חסידות ערלוי וכמובן בעלזא
Screenshot_20220822-141638_OneDrive.jpg

קבצים מצורפים

• 20220822_144326.jpg
    20220822_144326.jpg
    KB 869.8 · צפיות: 17

a jew

משתמש פעיל
גם אני הייתי מהמר על הר יונה בתור עיר העתיד
אבל אני מהמר גם שאם כל התוכניות של הר יונה באמת יקודמו הם יפרדו מנוף גליל
אז אם נוף גליל להשקיע עוד קצת בשביל הר יונה

מה אתה משווה את עפולה שאחרי 12 שנים הגיעו הליטאים וויזניץ לכ1000 משפחות בסך הכל
ובקרוב שיווק של 3200 דירות לחרדים בלבד,
עובדה שכל החסידיות הולכות רק לשם,
עוד שקר, יש היום קרוב ל 2500 משפחות חרדיות בעפולה,

אף אחד לא דיבר על איזה מקום יותר טוב תתיחס לגף ההודעה (ראינו את כל ההודעות שלך בפרוג על הר יונה, זה בסדר)
ברור שכשהכל יהיה בנוי יהיה מקום להשוות בין האזורים החרדיים של המקומות,

זה שכל החסידויות הולכים, נו, יש בזה גם הרבה פוליטיקה שלא ניכנס לזה ושוב אין לי שום בעיה שהר יונה תהיה יותר טובה מעפולה אדרבה....

חחח ויזניצאים, מה מונע מהם לעבור ?

דרך אגב, בשנים הבאות אמור להיבנות בעפולה קרוב ל 100,000 יח"ד שחלקן שווקו כבר לחרדים...

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
עוד שקר, יש היום קרוב ל 2500 משפחות חרדיות,
אף אחד לא דיבר על איזה מקום יותר טוב תתיחס לגף ההודעה (ראינו את כל ההודעות שלך בפרוג על הר יונה, זה בסדר)
זה שכל החסידויות הולכים, נו, יש בזה גם הרבה פוליטיקה שלא ניכנס לזה ושוב אין לי שום בעיה שהר יונה תהיה יותר טובה מעפולה אדרבה....
דרך אגב, בעפולה עומדים לבנות כ 100,000 דירות בשנים הבאות שחלקן שווקו כבר לחרדים.
Screenshot_20220821-132435_Facebook.jpg

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
גם אני הייתי מהמר על הר יונה בתור עיר העתיד
אבל אני מהמר גם שאם כל התוכניות של הר יונה באמת יקודמו הם יפרדו מנוף גליל
אז אם נוף גליל להשקיע עוד קצת בשביל הר יונה
הר יונה היא תוכנית ממשלתית אם חלילה נוף הגליל תהפוך לערבית אז היא תפרד מנוף הגליל.
אבל מאמין שזה לא יקרה. כי יש הרבה גרעינים דתיים וחרדים בנוף הגליל הותיקה . וגם ביני הרבה ערבים נוף הגליל נחשבת עיר נחותה.
שטח העיר של נוף הגליל הוא עצום שיכול להכיל מיליון תושבים . ככה שלא הייתי מספיד את נוף הגליל כל כך מהר . מה גם נוף הגליל היא תמונת מראה לכל מה שיהיה בארץ בעתיד. עפולה בפנים...
20211114_191809.jpg

לצערי הוא חושב שאני עושה איתו איזה תחרות .
רק תראה את מה שחסידות תולדות אברהם מקבלים בנוף הגליל ותבין לבד שאין בכלל השווה בין עפולה לנוף הגליל.
ככה מקבלים גם חסידות ערלוי וכמובן בעלזא
צפה בקובץ המצורף 1193411
ויזניץ והליטאים קיבלו הרבה יותר...
ושוב לטעמך שהחלטת שזה תחרות, מצידי שיקבלו כפול אבל מספיק לשקר.

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
זה ההבדל בין נוף הגליל לעפולה - בעפולה התושבים נלחמים וכל משכיר שמכניס שוכר ערבי יש הפגנות ענק.
אתה יודע איזה מלחמות היה בעכו ? 25 שנה מלחמות נגד מכירת בתים לערבים . ועכו לאט לאט נכבשה. זה דמוגרפים אנשים צריכים לגור גם אם הם ערבים . הממשלה לא בונה להם כלום אז הם זולגים לכל הישובים היהודים

אתה יודע איזה מלחמות היה בעכו ? 25 שנה מלחמות נגד מכירת בתים לערבים . ועכו לאט לאט נכבשה. זה דמוגרפים אנשים צריכים לגור גם אם הם ערבים . הממשלה לא בונה להם כלום אז הם זולגים לכל הישובים היהודים
לעכו הציבור היהודי לא זרם בענק.... רק ברחו.

בונה אתרים

משתמש פעיל
עוד שקר, יש היום קרוב ל 2500 משפחות חרדיות בעפולה,

דרך אגב, בשנים הבאות אמור להיבנות בעפולה קרוב ל 100,000 יח"ד שחלקן שווקו כבר לחרדים...
חבל להתפלסף כל כך הרבה,
הר יונה היא עיר חרדית בדיוק כמו בית שמש ומודיעין עילית,
ועפולה היא עיר חילונית עם קהילה חרדית יפה כמו כרמיאל חריש קריית אתא וכדומה.

a jew

משתמש פעיל
הר יונה היא תוכנית ממשלתית אם חלילה נוף הגליל תהפוך לערבית אז היא תפרד מנוף הגליל.
אבל מאמין שזה לא יקרה. כי יש הרבה גרעינים דתיים וחרדים בנוף הגליל הותיקה . וגם ביני הרבה ערבים נוף הגליל נחשבת עיר נחותה.
שטח העיר של נוף הגליל הוא עצום שיכול להכיל מיליון תושבים . ככה שלא הייתי מספיד את נוף הגליל כל כך מהר . מה גם נוף הגליל היא תמונת מראה לכל מה שיהיה בארץ בעתיד. עפולה בפנים...
נראה לך שהחרדים לא יפרדו בגלל שיש דתייים??
אני לא מאמין
אבל למה לא להשקיע רק בהר יונה [לא הרבה יותר יקר ובנינים חדשים]
וללכת לגור ליד הבני דודים

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
לעכו הציבור היהודי לא זרם בענק.... רק ברחו.
ממש לא ברחו . נלחמו על כל דירה . הפגנות . אלימות הכל היה שם.
עכו עדין עיר יהודית . רק חלקים גדולים ממנה נכבשו והיהודים זוז יותר מזרחה .
אני הייתי תמיד במחאות האלה . זה לא יעזור להפך זה מעודד ערבים לעבור לעיר.
מצרף כתבה אדיר כהן עכו שלנו זה אני ואני יודע הרבה יותר ממה שאתה חושב על כיבוש ערבי בערים בגליל ובנגב וכשאני אומר לך שיש יותר מ1000 משפחות ערביות בעפולה אז אני יודע מה שאני אומר כי אני מקדיש לדבר הזה חלק ניכר מחיי .
המלחמות האלה עבודות . פשוט צריך להפסיק לפחד מלגור איתם.
Screenshot_20220823-010345_Chrome.jpg

קבצים מצורפים

• Screenshot_20220823-010335_Chrome.jpg
    Screenshot_20220823-010335_Chrome.jpg
    KB 628.4 · צפיות: 25
חבל להתפלסף כל כך הרבה,
הר יונה היא עיר חרדית בדיוק כמו בית שמש ומודיעין עילית,
ועפולה היא עיר חילונית עם קהילה חרדית יפה כמו כרמיאל חריש קריית אתא וכדומה.
כשבכניסה להר יונה אפשר להציץ לתוך החלון של הכפר הערבי הסמוך ולבדוק מה הוא מכין לארוחת ערב , ומסתובבים ליד ובתוך השכונה כאורחי קבע...

נערך לאחרונה ב:
ממש לא ברחו . נלחמו על כל דירה . הפגנות . אלימות הכל היה שם.
עכו עדין עיר יהודית . רק חלקים גדולים ממנה נכבשו והיהודים זוז יותר מזרחה .
אני הייתי תמיד במחאות האלה . זה לא יעזור להפך זה מעודד ערבים לעבור לעיר.
מצרף כתבה אדיר כהן עכו שלנו זה אני ואני יודע הרבה יותר ממה שאתה חושב על כיבוש ערבי בערים בגליל ובנגב וכשאני אומר לך שיש יותר מ1000 משפחות ערביות בעפולה אז אני יודע מה שאני אומר כי אני מקדיש לדבר הזה חלק ניכר מחיי .
המלחמות האלה עבודות . פשוט צריך להפסיק לפחד מלגור איתם.
צפה בקובץ המצורף 1193435
לעכו הציבור היהודי לא זרם בענק.... (כמו בעפולה ועכשיו הר יונה).

זה שלא רוצים לגור ליד ערבים זה לא רק בגלל פחד,
יש עוד עשרות סיבות...

רק מעניין שה 1000 משפחות נולדו מאז שהתחלת להשקיע בפרסום הר יונה.

נערך לאחרונה ב:

בונה אתרים

משתמש פעיל
כשבכניסה להר יונה אפשר לציץ לתוך החלון של הכפר הערבי הסמוך, ומסתובבים ליד ובתוך השכונה כאורחי קבע...
וביתר עילית שמוקפת משלושת עבריה בחוסאן, נחנאיל, ווואדי כופין זה כן טוב?
ומודיעין עילית שנמצאת מעבר לקו הירוק וסמוכה ליישובים עיונים בילעין ודיר קדיס זה כן טוב?
ורמת שלמה שמחוברת למחנה הפליטים שעופט זה כן טוב
וגילה שקרובה לבית גאלה זה כן טוב?

נערך לאחרונה ב:

איגוד הגננות

משתמש פעיל
לעומת זאת בצפת היה הרבה ניסיונות וזה לא הלך...
היא נשארה עם מיעוט ערבי.
בסוף איפה שיהיה חרדים באופן משמעותי העיר תישאר יהודית.
זה מייצר ביקוש לדירות ישנות, ומקטין מוטיבציה להגירה לעיר
אם החרדים יקנו באופן משמעותי דירות בעיר הישנה זה במידה משמעותית יבלום הגירה נוספת לעיר וישאיר אותה עם רוב יהודי.

לערבים יש עוד פתרונות למשל בניה לגובה.....
משום מה המתכננים הישראלים "זורמים" עם הטענה לאופי האוכלוסיה וכו' ומאשרים תכנון בבניה לא רוויה.
כאילו שהם לא יודעים לגור ברבי קומות (ראה למשל הגירה לערים יהודיות, או בניה בכפר עקב וכד')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה