כללי ללוח קיר המתפרסם ברחוב

שרי שפירא.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לעזרתכם/ן!

הציעו לי לעצב לוח קיר שיתפרסם מידי שבוע ברחוב (הפרסום הוא באזור חרדי בעיר מעורבת, כך שזה לא תפוצה כמו בב"ב או בי-ם...)

א. איך מתמחרים דבר כזה גלובלי/ שעות?
ב. אם לפי שעות- כמה הייתם לוקחים לשעה?
ג. כמה אני אמורה לקחת על הגריד הראשוני? (בגודל של בערך A3)

תודה מראש!!

swsshira770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ב״ה

הייתי לוקחת על עיצוב גריד מחיר x, לפי רמת הביצוע האישית, קושי הביצוע, וכדו׳.
על כל מודעה נוספת y₪. בהצלחה!

יוכבד פויפר

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
הייתי לוקחת מחיר קבוע לשבוע
על עצם זה שאני מתעסקת איתם, ומחוייבת להם

swsshira770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ב״ה

מצו״ב לינק למחירון שהעלו פה בעבר. אני לא הייתי סומכת רק ע״ז, אלא בודקת מה הדרישות שלהם בדיוק, ז״א, האם הם מביאים לך כקובץ וורד/הודעת מייל את כל המלל, ואז את עושה את העיצוב או שהם מביאים לך את הרעיון ואת צריכה למנף אותו וכיוצ״ב. כל מקרה לגופו ורק לאחמ״כ הייתי קובעת מחיר לגריד.. בהצלחה!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ixLt5_8TRaa_V9cw2E_QNpeLXTJHeKmxzWDen3WkuD0/edit#gid=0

swsshira770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ב״ה

לענ״ד המחיר המינימלי מיועד למתחילים, את תבחרי כבר איך לדרג את עצמך..:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה