שיתוף לישון בייגלה 2 - סקיצה

:) Yael

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תודה ל @נמרוד ניר על הסקיצה שפרגן לי במסגרת הקורס :) אהבתם?
יעלשטיינמיץלילהארוך.png

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הרעיון מצוין
אבל משהו התפספס בביצוע
אם לא היית כותבת בכותרת לישון בייגלה לא הייתי משייכת את זה
קצת קשה....
האמת שהסקיצה לא נעשתה בהתייעצות איתי לגבי הביצוע, ודווקא לכן עניין אותי לשמוע חוות דעת. תודה!
(במיוחד בהתחשב בדעות באשכול הקודם)

נמרוד ניר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מסכים. ביצוע מעפן וצריך לדייק. באידיאה: מודעה מושלמת בעיניי היא מודעה שיש בה רק תמונה/דימוי בלי טקסט. רק שם המותג. או לחילופין מודעה טיפוגרפית שיש בה רק טקסט. אם משלבים תמונה וקופי - זה כדי שהחיבור ביניהן ייצר משהו גדול יותר. לא כדי שהטקסט יסביר את התמונה. וזה היה ממש משהו שהרכבתי כמה דקות לפני השיעור שיהיה להמחשה כי הבייגלה הזה היה לי חדש :)

TE 10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
רעיון ממש יפה
אך צריך יותר לחדד אותו במודעה

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
מסכים. ביצוע מעפן וצריך לדייק. באידיאה: מודעה מושלמת בעיניי היא מודעה שיש בה רק תמונה/דימוי בלי טקסט. רק שם המותג. או לחילופין מודעה טיפוגרפית שיש בה רק טקסט. אם משלבים תמונה וקופי - זה כדי שהחיבור ביניהן ייצר משהו גדול יותר. לא כדי שהטקסט יסביר את התמונה. וזה היה ממש משהו שהרכבתי כמה דקות לפני השיעור שיהיה להמחשה כי הבייגלה הזה היה לי חדש :)
הביצוע מעולה מבחינה גרפית אבל הוא אינו מעביר את המסר של 'שינת הבייגלה'.
בכדי להדגיש את המסר בין שעות השינה לבין הבייגלה צריך להכניס את הבייגלה בתוך או בשילוב עם אובייקט שמסמל זמן.
חץ מהשעון לירח, מוטמע בתוך בייגלה.

סקיצה ידנית ;)
''לישון כל הלילה!''
IMG_20210207_145310.jpg

---
או ככה:
עיניים עצומות ופה מחייך בתוך הבייגלה. במרכז התמונה.
בתאורה חשוכה וכו'. הממחישות את נושא הפרסום שינת בייגלה ארוכה ומפנקת.

סקיצה ידנית ;)
IMG_20210207_144928.jpg

---

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
זה גורם לי לפהק ולתכנן שינה מוקדמת...
אבל משהו התפספס בביצוע
הלישון בייגלה חייב להיות כתוב גם במודעה
לדעתי לא קליט ומידי עמוק.
אך צריך יותר לחדד אותו במודעה
תודה לכולכם על ההתייחסןת והדיוק
אולי לא הייתי ברורה מספיק שזו סקיצה בלבד- לא משהו מחייב או משקף את היכולות @נמרוד ניר- תודה רבה!!! תראה כמה תגובות קיבלת... ;)
הביצוע מעולה מבחינה גרפית אבל הוא אינו מעביר את המסר של 'שינת הבייגלה'.
בכדי להדגיש את המסר בין שעות השינה לבין הבייגלה צריך להכניס את הבייגלה בתוך או בשילוב עם אובייקט שמסמל זמן.
חץ מהשעון לירח, מוטמע בתוך בייגלה.
@משך , וואו!פותח את הראש. תודה.
ולכל מי שאהב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה