דרוש מידע לימוד גרפיקה

יש שדה

משתמש פעיל
שלום לכם.
בסיום יום של הוראה, אני עובר לתפקיד המזכיר/קלדן/עיצובונים של החיידר.
הדוגמה האחרונה ששברה את גב הגמד הייתה, שאחד המלמדים רצה להפיק מעמד לכבוד אירוע.
באתי ליצור סמל מלכותי
נכנסים לתיקיית הסמלים הידוע לכל דרדק חרדי, ומפשפשים. מסתבר שבמכירה אקבל הרבה כסף על הפריטים המוזיאוניים. יפים אבל כבר משומשים עד דק.
חכמצ'יק שכמוני החליט לפנות למידג'ורני (בינה מלאכותית ליצירת תמונות).
לאחר שסוף סוף הצלחתי להשיג מחשב שגם ייכנס לאתר, וגם יסכים להציג את התמונות, לפני שהוא מציג אותן להודי המאשר של נטפרי, רק אז התחיל הסיפור:
בינה בינה, אנא יצרי לי סמל מלכותי, שתוכו יהיה ריק, או מלא בכיתוב מעמד כתר תורה.
בינה הבינה, והביאה את הסמלים המלכותיים שהיא מכירה, צלבים והנלווה.
לאחר משא ומתן אחד הסמלים כן התאים, אבל היה מלא ברקע שחור.
טוב, אחרי כמה סרטונים שגם אליהם צברתי קילומטראז', הרקע הוסר בהצלחה.
אבל עכשיו איך מגיעים לכיתוב בצבע זהה.
סירטון/ים/ים/ים ואחרי סיוט של להבין מתי כלי הטפטפת נכנס לפעולה (לא הבנתי, אבל איך שהוא האות נצבעה), ואיך גורמים לאות ולא למסגרת להיצבע (לא הבנתי אבל זה קרה בסוף). הסמל קם ונהיה, עכשיו רק צריך לשמור אותו, ו... אופס רק שניה, הרקע לבן, איך הופכים לשקוף?! מאיפה הופיעו עוד שתי סמלים בקובץ?! איך שומרים במקום הנכון.
יש סמל.
...
עכשיו שלט.
טוב. חרדי גאון יצר אתר לעיצוב שלטים בשניות. יש שם שלט נ-ה-ד-ר. אבל למעלה יש כיתוב מיותר.
צור קשר
פחחח...
טוב. מקוה שלא ישימו לב לכיתוב (דברי המלמד המזמין, לא שלי ח"ו).
תוך כדי, עבר שם המנהל, והמלמד הרחמן פונה אליו ואומר לו: אולי תשלם לו על קורס עיצוב קטן, היית חוסך לנו כמה שעות ימים וכו'.
המנהל המדהים שלי הסכים.
אני אלמד, הוא ישלם, וכל שנה ירד לי מהחוב סכום כסף במידה ואשאר ללמד בחיידר. (מובן?!)
וכאן אתם נכנסים לסיפור.

היכן משיגים קורס, קטן, שמתאים לעיצוב חפיף, כלומר לא לאחד שיעבוד בכך, אלא יזדקק לכך.
האמת היא מצידי ללמוד בהווארד, רק שיהיה מתאים לכיסו של המנהל.
קיצער: קורס קטן בכסף קטן.
יש לך רעיון?!

תודה

חיים נ

משתמש רשום
יש בירושלים קורס מקוצר וממוקד בשפת האידיש "זברה סקול", רק לאברכים היימיש משלנו, קבוצות קטנות, קורס לפוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור, כל תוכנה בכ-10 מפגשים במחיר לא יקר, אם תרצה אוכל לתת לך מייל או טלפון. (אני לא משווק אותם, אלא רק למדתי אצלם)

או לחילופין אתה יכול לקחת כמה שיעורים פרטיים אצל כל גרפיקאי, וללמוד את כל הדברים הבסיסיים (זה נשמע שיש לך כבר מינימום של ידע אחרי כל הסרטון/ים/ים/ים/ים...)

יש שדה

משתמש פעיל
יש בירושלים קורס מקוצר וממוקד בשפת האידיש "זברה סקול", רק לאברכים היימיש משלנו, קבוצות קטנות, קורס לפוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור, כל תוכנה בכ-10 מפגשים במחיר לא יקר, אם תרצה אוכל לתת לך מייל או טלפון. (אני לא משווק אותם, אלא רק למדתי אצלם)

או לחילופין אתה יכול לקחת כמה שיעורים פרטיים אצל כל גרפיקאי, וללמוד את כל הדברים הבסיסיים (זה נשמע שיש לך כבר מינימום של ידע אחרי כל הסרטון/ים/ים/ים/ים...)
א. תודה.
ב. איך אפשר לקבל פרטים. הרי פה באתר לא אוהבים את זה

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אני אלמד, הוא ישלם, וכל שנה ירד לי מהחוב סכום כסף במידה ואשאר ללמד בחיידר. (מובן?!)
רוצה להבין
תצטרכו להחזיר את עלות הקורס?
אז שישלמו לכם על כל עיצוב ועיצוב שאתם מפיקים לחיידר!!!

יש שדה

משתמש פעיל
הוא ישלם
ויסכם איתי כמה אוטומטית יורד החוב כל שנה.
כדי שלא אלמד, ומיד אעזוב. מה הוא הרויח על הכסף שהוא נתן.

יש שדה

משתמש פעיל

יש מצב לקבל פרטים על הזברה סקול?

משיבת נפש

משתמש פעיל

או לחילופין אתה יכול לקחת כמה שיעורים פרטיים אצל כל גרפיקאי, וללמוד את כל הדברים הבסיסיים (זה נשמע שיש לך כבר מינימום של ידע אחרי כל הסרטון/ים/ים/ים/ים...
כפי שאני מבין זה באידיש יש לא באידיש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה