דרוש מידע לימוד אנגלית ברמה שוטפת

tami123

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
שלום
אני מחפשת מורה פרטית לנערת סמינר שרוצה ללמוד לדבר אנגלית באופן שוטף
צריכה מישהי מביתר או שעושה שיעורים דרך הזום
אשמח לכל מידע
תודה

tami123

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

ד שכטר

משתמש פעיל
@tami123
אם לא אכפת לך שהיא תשב מול מחשב ואת אומרת שיש לה כבר אנגלית הייתי ממליצה לה לראות סרטים באנגלית ולהקשיב לאודיו בוקס אני יכולה להגיד לך מניסיון יש לי כיום ב"ה אנגלית ברמת שפת אם עם מבטא מצוין וזה נטו מזה.

דסי123

משתמש מקצוען
@tami123
אם לא אכפת לך שהיא תשב מול מחשב ואת אומרת שיש לה כבר אנגלית הייתי ממליצה לה לראות סרטים באנגלית ולהקשיב לאודיו בוקס אני יכולה להגיד לך מניסיון יש לי כיום ב"ה אנגלית ברמת שפת אם עם מבטא מצוין וזה נטו מזה.
סרטים באנגלית ללא כתוביות?
מה הכוונה אודיו בוקס?

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סרטים באנגלית ללא כתוביות?
עם כתוביות!!!
האוצר מילים שלי התעשר ברמות בדרך הזו!
וזה לא כמו שינון של רשימת מילים, פה גם שומעים את צורת ההגייה וזה חשוב מאוד.

tami123

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

ד שכטר

משתמש פעיל
יש את הסרטים של ציר חמד ורייצ'לס פלייס צופים בסרט עם כיתוביות באנגלית.
יש את האתר הזה: https://librivox.org/ שזה פשוט קריינים שמקריאים ספרים ומקשיבים לזה תוך כדי שטיפת כלים סידור ארון וכו' (הבית מסתדר פיקס ;)) אני התחלתי עם ספרי ילדים כמו פוליאנה\ילדי הרכבת\הלורד הקטן\אסופית וכו' חשוב לשים לב שמקשיבים לספרים שגם היית קוראת. (לא יודעת אם יש אודיו בוקס על ספרים חרדים)

הוריקן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש את האתר הזה: https://librivox.org/ שזה פשוט קריינים שמקריאים ספרים ומקשיבים לזה תוך כדי שטיפת כלים סידור ארון וכו' (הבית מסתדר פיקס ;)) אני התחלתי עם ספרי ילדים כמו פוליאנה\ילדי הרכבת\הלורד הקטן\אסופית וכו' חשוב לשים לב שמקשיבים לספרים שגם היית קוראת. (לא יודעת אם יש אודיו בוקס על ספרים חרדים)
איזה סרטים יותר מעניינים ציר חמד או רייצל'ס פלייס?
וכן איזה הצגות מתוכם?

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני למדתי ע"י שמיעת אלבומים שלמים של HASC
כמו כן דרך משחק בגיימבוי אמיתי של נינטנדו שבו יש משחקים ארוכים שהם כמו סיפור וכדי להבין אותם ולהצליח בהם צריך לדעת אנגלית
משחקים לדוג'
MARIO AND LUIGI לסוגיו
zelda לסוגיו
כמו כן פוקימון

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איך מחפשים שם ?

tami123

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
שלום
אני מחפשת מורה פרטית לנערת סמינר שרוצה ללמוד לדבר אנגלית באופן שוטף
צריכה מישהי מביתר או שעושה שיעורים דרך הזום
אשמח לכל מידע
תודה
מקפיצה שוב
יש למישהו איך לעזור לי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה