לימודי תכנות הרבה אחרי הסמינר...

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עדיין לא הבנתי את האלטרנטיבה שלך.
בכל אופן. לדעתי, בשביל אישה חרדית התואר הוא דרך ארוכה שהיא קצרה,
ולמידת קורסים עצמונית זו דרך קצרה שהיא ארוכה.
מה שאני מציע לשקול - לקחת קורס תכנות כל שהוא (אבל שיהיה רציני עד כמה שאפשר, אחד של שנה או שנה וחצי). ובמקביל להשקיע בלימוד עצמי ופרויקטים אמתיים (גם אם בתשלום סמלי, אבל בתשלום דווקא).
זו דרך קצרה יותר, אבל היא דורשת הגדלת ראש. ואכן כנראה לא מתאימה לכל אחד.
אבל גם הלימודים בפתוחה לא מתאימים לכל אחד. צריך ממש להבין שזה לא הולך להיות פיקניק.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מה שאני מציע לשקול - לקחת קורס תכנות כל שהוא (אבל שיהיה רציני עד כמה שאפשר, אחד של שנה או שנה וחצי). ובמקביל להשקיע בלימוד עצמי ופרויקטים אמתיים (גם אם בתשלום סמלי, אבל בתשלום דווקא).
זו דרך קצרה יותר, אבל היא דורשת הגדלת ראש. ואכן כנראה לא מתאימה לכל אחד.
אבל גם הלימודים בפתוחה לא מתאימים לכל אחד. צריך ממש להבין שזה לא הולך להיות פיקניק.
אוקי. אז כן הבנתי נכון...
בכל מקרה, במבחן המציאות ל:1.אישה 2. אמא 3. חרדית,
אני חושבת שהאופציה של הפתוחה ריאלית הרבה יותר.
לא רק בגלל הלימודים, אלא הרבה בגלל הסיכויים להשמה.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אני לא יודעת מה טיב התעודה שהם נותנים.
לדעתי כדאי לך לברר אצל בוגרות של הקורס.
אני יכולה לשאול את הבוס שלי איך הוא היה מתייחס לבוגרת קורס כזה,
אבל אני מתארת לעצמי שהתשובה שלו תהיה חיובית ולא בהכרח תייצג.

הסילבוס נראה מקצועי בהחלט.
אשמח אם תוכלי לשאול
בעיקר מענין אותי האם מועמד בעל תעודה כזו יחשב שווה לבעל תואר או נחות ממנו על כל ההשלכות...

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אשמח אם תוכלי לשאול
בעיקר מענין אותי האם מועמד בעל תעודה כזו יחשב שווה לבעל תואר או נחות ממנו על כל ההשלכות...
לדעתי הוא יהיה נחות מבעל תואר ושווה ערך/טיפה מעל בעלת תעודת מה״ט,
אבל אשאל אותו ואענה לך במייל.

סטודנטית למחשבים

משתמש פעיל
היי גם אני עברתי מזמן את הסמינר, וכבר מתקרבת לעשור השלישי...
ועשיתי את השינוי הזה
ולפני כמה חודשים התחלתי את העבודה הראשונה שלי בתחום ההיטק,

השאלה היא האם נכון להכנס לזה היום?
למה את קוראת נכון מבחינה אישית , מימוש עצמי , חוויה , קושי לימודי , בית , ילדים ?
האם זה תואם לאשה באמצע החיים מבחינת נתוני לימודים ועבודה?
בהחלט יש נשים שעושות את זה לא שזה קל, דורש הרבה אבל למי שאוהבת ומתחברת לזה ויודעת לשלב עבודה ולימודים זה אפשרי (לא משרה מלאה כמובן ...)
האם יש כאן מישהי שעשתה את זה בשלב כזה? מסכימה לפרט?
אני עשיתי את זה , מה את רוצה שאפרט ?
איפה כדאי לי ללמוד? מאד חשוב לי ללמוד מקצועי ולא חפיף...
אני למדתי בדעת (המרכז האקדמי לב )- תואר במדעי המחשב בכלל לא חפיף ויש לזה שום טוב מאוד בתעשיה
התואר לוקח 3 שנים

יש הרבה מקומות שמפרסמים מימון מלא. האם זה שווה משהו ואם כן איפה באיזור ירושלים.
יש מלגות קמח , משרד החינוך , ומלגות של מקום הלימודים עצמו, אז זה באמת יוצא מימון מלא (לפעמים איפלו יותר)

אם יש עוד שאלות, בכיף
בהצלחה

Tami_L

משתמש חדש
לא חושבת שכדאי להיכנס ללימודים באו"פ
הם שינו עכשיו את התוכנית ל120 נ"ז במקום 108
הלימודים יכולים לקחת לך 5 שנים, במיוחד כשאת נשואה,
הם ממש לא פשוטים, מכירה הרבה שנשרו אחרי שנה,
שימי לב שא"א לא מבטיח לך אח"כ עבודה.
תכלס, בתעשייה הניסיון שווה הרבה יותר מתואר.
חבל לך על הזמן, עדיף לעשות מה"ט או קורס טוב ותוך כדי לפתח פרויקטים עצמאיים מהצד.
המון הצלחה!

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא חושבת שכדאי להיכנס ללימודים באו"פ
הלימודים יכולים לקחת לך 5 שנים, במיוחד כשאת נשואה,
הם ממש לא פשוטים, מכירה הרבה שנשרו אחרי שנה,
שימי לב שא"א לא מבטיח לך אח"כ עבודה.
תכלס, בתעשייה הניסיון שווה הרבה יותר מתואר.
חבל לך על הזמן, עדיף לעשות מה"ט או קורס טוב ותוך כדי לפתח פרויקטים עצמאיים מהצד.
המון הצלחה!
אם אפשר עדיין להרשם לסמסטר הקרוב (קיץ) אז מי שמתחיל ללמוד בסמסטר הזה התכנית שלו תהיה עדיין 108 נקודות.
(חוץ מזה שחלק מהקורסים יהיו שווים יותר נקודות, אז זה לא בדיוק עוד 12 נקודות שצריך לעשות אלא קצת פחות)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מדמח תמיד היה 120
מדעים בהדגשה אכן היה 108. אבל עכשיו זה גם לא נקרא בהדגשה, אלא סתם מדעים. כך שאני לו יודע עד כמה זה רלוונטי

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
לדעתי הנבובה
כדאי ללמוד עצמונית צד שרת ריאקט, וצד לקוח נסט
ללמוד את זה טוב טוב טוב (ולא כמו כמו שאני פוגש בוגרים של "פול סטאק" ששום דבר הם לא יודעים עד הסוף כי דוחפים להם כל 4 חודשים שפה/פלטפורמה חדשה כי הבטיחו להם שהם ילמדו הכלללל)
ואז לפתח תוכנה או שניים מגניבים מאד ושימושיים מאד, עם שימוש בכמה שיותר ספריות וטכנולוגיות ולהעלות את זה לגיט
תכלס' זה הקורות חיים הכי יעיל שאני מכיר.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לדעתי הנבובה
כדאי ללמוד עצמונית צד שרת ריאקט, וצד לקוח נסט
ללמוד את זה טוב טוב טוב (ולא כמו כמו שאני פוגש בוגרים של "פול סטאק" ששום דבר הם לא יודעים עד הסוף כי דוחפים להם כל 4 חודשים שפה/פלטפורמה חדשה כי הבטיחו להם שהם ילמדו הכלללל)
ואז לפתח תוכנה או שניים מגניבים מאד ושימושיים מאד, עם שימוש בכמה שיותר ספריות וטכנולוגיות ולהעלות את זה לגיט
תכלס' זה הקורות חיים הכי יעיל שאני מכיר.
גם חשבתי כך.
אבל התחברתי גם למה שכתבה @java
זה באמת דרך טובה, אבל היא מתאימה יותר לgeekים
וזה לא תמיד המקרה. אולי אפילו ברוב המקרים זה לא המקרה

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מדמח תמיד היה 120
מדעים בהדגשה אכן היה 108. אבל עכשיו זה גם לא נקרא בהדגשה, אלא סתם מדעים. כך שאני לו יודע עד כמה זה רלוונטי
לא. מדמח גם היה 108.
הנדסת תוכנה היה 150.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה