לימודי קופירייטינג

• פותח הנושא dass
  • פורסם בתאריך
א

אליהו פריד

אורח
SO GO 4 IT

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איפה אמורים להדביק את הנוסחה הזו???

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זו עדיין לא נוסחה, זו עובדה פשוטה שתעודה זה לא הכל. לדוגמא אם אתה פרוטקציונר איפהשהו... ולהצליח זה לא בהכרח במספר משרדים המובילים של הציבור החרדי, בונפיס מרגיש מצליח? מאחלת לו. והוא מצא את הדרך לזה.
למה אתם תקועים? דוקא מחבר'ה בתחום הזה הייתי מצפה לקצת מעוף..

טיפוגף, אני שומעת נימת זלזול... תהיה נחמד. אתה לא יודע אם לא נפגש באיזו צומת...

בונפיס

משתמש צעיר
דס,
לא כל כך הבנתי לאן את חותרת כעת..

אני לא מרגיש מצליח, אני מצליח.
הצלחתי לשרוד מספיק כדי לדעת מה אני עושה עם המקצוע שלי.

וכן, בעז"ה אני עוד אצליח עם המשרד שלי. יותר נכון, אנחנו נצליח.

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בונפיס, זה בדיוק לאן חתרתי- מברכת את הצלחתכם.
אתה רק מחזק את דבריי שלהצלחה יש הרבה דרכים.

א

אליהו פריד

אורח
למה נימת זילזול? את נשמעת בטוחה בעצמך, אז לכי על זה. :)

CU

משתמש חדש
יש מספיק מקום לכככככככככולם?

אני דווקא מתלהבת, לא מתכוונת להיות קופיריטר אבל חושבת שכדי להצליח בכל התחומים שאני מתעסקת בהם חשוב לי להכיר בגדול את הנושאים שמועברים שם, מנסיוני קורסים מתומצתים מסוג זה יכולים לתת המון כלים.

אשמח מאד לקבל עוד מידע על הקורס וגם איך את מתכוונת להגיע לשם, אני גרה בירושלים.:)
אולי יש סיכוי שהיא תפתח כאן משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה