לימודי מקצוע לאברך ?????????

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
חשמלאי זה בדרך-כלל בשוק הפרטי.
בשוק הפרטי, אין צורך לתעודה-רשמית.
לענ"ד יותר כדאי להיות 'עוזר' לחשמלאי [בערך שנה] וכך ללמוד בקלות ובמהירות את המקצוע.
וגם הרבה יותר זול.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אפשר לעבוד באחד המכונים מכון אהבת שלום, עוז והדר, מכון המאור וכדומה זה בערך 40 שח לשעה יש כל מיני סוגי עבודות כגון לפסק ולפתוח ראשי תיבות בעוז והדר יש עובדות יותר מורכבות, באינצקלופדיה תלמודית יותר קשה להתקבל
דורש רמה תורנית.
ויכולת והבנה בניסוח.
ובסוף, יוצא גרושים ....

אברומי 200

משתמש צעיר
דורש רמה תורנית.
ויכולת והבנה בניסוח.
ובסוף, יוצא גרושים ....
זה משתנה בין העבודות יש מכונים כמו עוז והדר או איצקלופדיה תלמודית ויש מכונים כמו המאור ואהבת שלום שזה דורש לפענח ראשי תיבות ולפסק וכדומה קצת סוג אחר של עבודה. 40 שח לשעה בעבודה מהבית לאברך שגם לומד בדרך זה לא כ"כ גרוע לדעתי

נערך לאחרונה ב:

אברומי 200

משתמש צעיר
עוד אפשרות לפרנסה זה לפתוח כולל אפילו כל ערב או יום שישי להיות ראש כולל...להתרים בארץ או בחול...יש כמה כוללים גדולים שככה נפתחו כמדומני ישככר באהלך ועוד...

ארי62

משתמש פעיל
חשמלאי זה בדרך-כלל בשוק הפרטי.
בשוק הפרטי, אין צורך לתעודה-רשמית.
לענ"ד יותר כדאי להיות 'עוזר' לחשמלאי [בערך שנה] וכך ללמוד בקלות ובמהירות את המקצוע.
וגם הרבה יותר זול.
אסור לעשות שום דבר בחשמל ללא תעודה !!גם דברים קטנים בבית אסור!.

אברומי 200

משתמש צעיר
איזה פרנסה זה?
כל עמותה או ארגון חסד מנכל הארגון ועובדי הארגון מקבלים משכורת על עבודתם. כך גם ראש כולל שמגייס תרומות ועובד קשה מקבל משכורת על עבודתו, לא הבנתי את השאלה..
מספרים על סורצקין שפעם שאל אותו הרב שטיינמן כמה הוא עושה את הכולל נטו לשם שמים וכמה הוא עושה על מנת להרוויח מזה אני לא יודע כמה אחוז הוא השיב שזה לשם הרווח אבל הרב שטיינמן אמר לו שחבל שלא יותר לשם הכסף אחרת היה פותח עוד כמה כוללים....

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אסור לעשות שום דבר בחשמל ללא תעודה !!גם דברים קטנים בבית אסור!.
החוק היא לפעמים מוגזם ומטופש !
אכן לפי החוק גם לחבר את צינור הגז לתנור [כמו בערב פסח] חייבים טכנאי גז מורשה.
אדם שיהיה 'עוזר' לחשמלאי שנה, ידע לעשות דברים פשוטים [שזה מה שאנשים צריכים, למשוך נקודת חשמל מפה לשם] יותר בטיחותי מכל חשמלאי שלמד תיאוריה.
אמנם לעשות לוח חשמל שלם, בזה הוא לא מתאים.

ארי62

משתמש פעיל
החוק היא לפעמים מוגזם ומטופש !
אכן לפי החוק גם לחבר את צינור הגז לתנור [כמו בערב פסח] חייבים טכנאי גז מורשה.
אדם שיהיה 'עוזר' לחשמלאי שנה, ידע לעשות דברים פשוטים [שזה מה שאנשים צריכים, למשוך נקודת חשמל מפה לשם] יותר בטיחותי מכל חשמלאי שלמד תיאוריה.
אמנם לעשות לוח חשמל שלם, בזה הוא לא מתאים.
לא נכנס לזה מה מטופש ומה לא , אבל בהינף מקלדת אתה ממליץ לאנשים לעשות משהו לא חוקי, שיש עליו עונש מאסר, ואם חו יקרה משהו בחשמל שאפילו לא קשור אליו יפילו הכל עליו כי הוא לא מורשה.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
צריך לפנות למכונים ולהציע את עצמך אולי יותר קל דרך כאלו שכבר עובדים שם...כמדוני שכאן בפורום יש כאלו. אתה גם יכול לפנות בפרטי אלי ואולי אני יתן לך כמה מיילים או טלפונים.
אין לי דרך לפנות אליך בפרטי אבל זה מעניין אותי אם תוכל לשלח לי הודעה פרטית ונדבר
אשמח

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

adin

משתמש פעיל
D I G I T A L
צריך לפנות למכונים ולהציע את עצמך אולי יותר קל דרך כאלו שכבר עובדים שם...כמדוני שכאן בפורום יש כאלו. אתה גם יכול לפנות בפרטי אלי ואולי אני יתן לך כמה מיילים או טלפונים.
איך אפשר לפנות אליך בפרטי?
מתענין בשביל מישהו..
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה