ליל ירח מלא בשדה

ביתרפ

משתמש רשום
הערות/ הארות יתקבלו בברכה

קבצים מצורפים

• ממ.jpg
    KB 69.6 · צפיות: 9

cello

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
מאאאאאאאד יפה,
רק לא ברור מה זה הלבן המרוח!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
כמה טוב שיש כותרת! הצבע המעניין של התמונה, מקשה לקלוט שזו שעת לילה, והייתי עלולה לחשוב שהכוכבים- אלו כתמים על המסך שלי...
תמונה יפיפיה!

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אתמול הקלקתי תודה על העבודה המושקעת.

כעת כמה הערות.

בצילום מסוג כזה הייתי מעדיף חשיפה הרבה יותר ארוכה, בד"כ משלבים חשיפות. צילמת בצמצם מאד פתוח.

העץ מעט חיוור, לפעמים אפשר להפליש על העץ עם פלאש חיצוני תו"כ כדי לקבל את העץ מואר יותר.

הייתי מכהה מעט את התמונה כדי לתת יותר מקום לכוכבים.

ובאמת, למה לא לכלול את הירח בצילומים מסוג זה?

יש פלייר בפינה הימנית העליונה.

בס"ה באמת מושקע ויפה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה