לילה מנצח-יואלי דיקמן

מצב
הנושא נעול.

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בדרך כלל יש
פעם במס' הקודם שלי הייתי רואה את הסטטוסים של יואלי והוא היה מעלה כל שבוע

הודיה חנה

משתמש פעיל
לילה מנצח שעבר יואלי אמר שהשבוע בלילה מנצח יהיה משהו שירעיש בעולם המוזיקה שניה אני חותכת ומעלה.

מעוצב היטב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא נכון גם ישי לפידות אצל דיקמן דיבר על קול חי בקול ברמה
www.youtube.com

'לילה מנצח' - יואלי דיקמן מארח את ישי לפידות

משהו הצליח להוריד?
כתוב לי כשל .....

תמר ש.

משתמש חדש
למישהו יש מושג היכן יהיה ניתן לצפות באירוע ההשקה של התדר מוזיקה החדש משום מה הם לא פירטו זאת ואפי' לא הזכירו את האתר שלהם בתור אופציה כמו בשאר האירועים,. וגם הלוגו הרגיל לא מופיע בפרסום

הודיה חנה

משתמש פעיל
ב
למישהו יש מושג היכן יהיה ניתן לצפות באירוע ההשקה של התדר מוזיקה החדש משום מה הם לא פירטו זאת ואפי' לא הזכירו את האתר שלהם בתור אופציה כמו בשאר האירועים,. וגם הלוגו הרגיל לא מופיע בפרסום
באמת מוזר...

נחמיכו

משתמש רשום
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה