דרוש מידע לידיעת מחזיקי כרטיס אשראי של מקס

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא ראיתי תוסף של כרום כזה
אפשר קישור?
או שמספיק רק להירשם דרך האתר שלהם של PAY BACK?

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצאתי את התוסף
זה נמצא בתוך האתר של מקס

אחת המושלמות

משתמש רשום

אחד שחושב

משתמש פעיל
ממה שראיתי בכל האתרים, קאשדו, פיי באק (של מקס), קשבק וכו', כולם זה באותם אתרים עם כמעט אותם אחוזי הנחה בכל אתר, איך זה יכול להיות?
כלומר, אני יכול גם לפתוח אתר שיעברו דרכי ולהרויח את הרווח שכל האתרים האלה מרויחים?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חוזר על השאלה יש לי כרטיס אשראי ויש לו צבירה חודשית לגיפט כארד
איך אני יכול לממש את ההחזר עם טלפון כשר בלבד???
לאיזה חברה הגיפט כארד? של ביימי?
כרטיס אשראי של מקס או כאל?
במקס זה נראה פשוט (לא שאני ניסיתי, אבל ככה כתוב באתר שלהם)
1654611843327.png

A052

משתמש סופר מקצוען
אני חוזר על השאלה יש לי כרטיס אשראי ויש לו צבירה חודשית לגיפט כארד
איך אני יכול לממש את ההחזר עם טלפון כשר בלבד???
לאיזה חברה הגיפט כארד? של ביימי?
כרטיס אשראי של מקס או כאל?
במקס זה נראה פשוט (לא שאני ניסיתי, אבל ככה כתוב באתר שלהם)
זה נקרא טענו בחיטים, והודה לו במסננת של חרדל.

יש שני דברים, 1% החזר על כל הקניות בכרטיס, שזה בחברת מקס בתווי גיפט כארד דיגיטלי, שניתן למימוש בחנויות מסויימות, ורק עם אפליקציה.
או אותו דבר בחברת כאל, שניתן למימוש בכל החנויות באתר ביימי, וזה גם עם מחשב בלבד ללא סמארטפון.

ויש החזר בחנויות לפי אחוזים מסויימים בכל חנות ומוצר באותה החנות, שזה או לכרטיס ישר או לחשבון בנק, תלוי אם זה דרך אתר שיש לו הסכם עם חברת האשראי, או אתר כללי.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש שני דברים, 1% החזר על כל הקניות בכרטיס, שזה בחברת מקס בתווי גיפט כארד דיגיטלי, שניתן למימוש בחנויות מסויימות, ורק עם אפליקציה.
או אותו דבר בחברת כאל, שניתן למימוש בכל החנויות באתר ביימי, וזה גם עם מחשב בלבד ללא סמארטפון.
זה לא קשור באמת על קניות דרך האתר.
ויש החזר בחנויות לפי אחוזים מסויימים בכל חנות ומוצר באותה החנות, שזה או לכרטיס ישר או לחשבון בנק, תלוי אם זה דרך אתר שיש לו הסכם עם חברת האשראי, או אתר כללי.
במקס פייבק כתוב את מה שהבאתי לעיל

1654613536057.png

ואגב, אני בהחלט לא מבין למה צריך לקנות דווקא דרכם כשאפשר עם כל כרטיס דרך קאשדו, ללא הכרטיס שלהם, כמו כן לקאשדו יש את התוסף שמזכיר וכן ניתן לקבל את הכסף גם במזומן וגם לביימי.
ק"ש

A052

משתמש סופר מקצוען
@בעריש
זה עדיין 2 דברים, אתר של מקס להחזרים מאתרים מסויימים
כרטיס של מקס להחזרים על כל הקניות

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@בעריש
זה עדיין 2 דברים, אתר של מקס להחזרים מאתרים מסויימים
כרטיס של מקס להחזרים על כל הקניות
החכמתני.
תודה!

אחת המושלמות

משתמש רשום
ואגב, אני בהחלט לא מבין למה צריך לקנות דווקא דרכם כשאפשר עם כל כרטיס דרך קאשדו, ללא הכרטיס שלהם, כמו כן לקאשדו יש את התוסף שמזכיר וכן ניתן לקבל את הכסף גם במזומן וגם לביימי.
גם במקס יש התוסף שמזכיר בכל קניה, וגם במקס אפשר לקנות עם כל כרטיס וזה נצבר להחזר (אם כי צריך שיהיה לך כרטיס של מקס כי לשם מגיע הכסף בסוף).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה