דרוש מידע לידיעת מחזיקי כרטיס אשראי של מקס

אחת המושלמות

משתמש רשום
ידעתם שניתן להוריד תוסף לגוגל כרום של מקס, התוסף נקרא מקס פייבק, ולקבל כסף חזרה על הרבה מהקניות שאתם עושים באינטרנט.
פשוט כותבים בגוגל מקס פייבק, מורידים את התוסף, ונכנסים לקניות באינטרנט דרך התוסף.
זה תופס במלא אתרים כמו אלי אקספרס, אי בי, בוקינג, רנואר, אהבה קטנה, ועוד מלא חנויות.

אחת המושלמות

משתמש רשום

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ממה שאני רואה שם, זה יכול היות לכל אחד, החנויות האלו ועוד המון נוספים (253 חנויות, ישראליות ובינלאומיות, תיירות צרכנות והכללל) נמצאים באתר קאשדו שנותן בדיוק אותו דבר, החזר על כל קניה, ולא צריכים כרטיס מיוחד לזה.
מצרף קישור.
זה מנסיון, כבר קיבלתי מהם חזרה כסף... הק"ש

אחת המושלמות

משתמש רשום
אני גם קבלתי כסף ממקס-פייבק, ולא הייתי צריכה לחכות זמן אלא זה פשוט ישר נכנס לי לכרטיס אשראי.
(רק שאולי אנשים מעדיפים לקבל את זה ככסף חוזר לחשבון ולא חשבון אשראי בסוף חודש יותר נמוך:rolleyes:)

אחד שחושב

משתמש פעיל
ממה שאני רואה שם, זה יכול היות לכל אחד, החנויות האלו ועוד המון נוספים (253 חנויות, ישראליות ובינלאומיות, תיירות צרכנות והכללל) נמצאים באתר קאשדו שנותן בדיוק אותו דבר, החזר על כל קניה, ולא צריכים כרטיס מיוחד לזה.
אגב, גם באתר של מקס הזמנתי פעם מכרטיס אשראי אחר או ששילמתי בפייפל ועדיין קבלתי את ההחזר של פייבק.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, גם באתר של מקס הזמנתי פעם מכרטיס אשראי אחר או ששילמתי בפייפל ועדיין קבלתי את ההחזר של פייבק.
כי כבר יש לך חשבון דרך החברות במקס.
מה שאני כתבתי, זה לכולם, גם למי שאין אשראי של XXX/YYY/ZZZ.
אני גם קבלתי כסף ממקס-פייבק, ולא הייתי צריכה לחכות זמן אלא זה פשוט ישר נכנס לי לכרטיס אשראי.
(רק שאולי אנשים מעדיפים לקבל את זה ככסף חוזר לחשבון ולא חשבון אשראי בסוף חודש יותר נמוך:rolleyes:)
כנראה...
אבל נראה לי שבקאשדו פשוט יש החזר על יותר חנויות, לא?

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אם כבר מדברים על כרטיס מקס
יש לי כמה מאות שקלים בגיפט כארד
ב"ה אין לי הודעות בטלפון וכד'
איך אני יכול להוציא משם את הכסף??

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם כבר מדברים על כרטיס מקס
יש לי כמה מאות שקלים בגיפט כארד
ב"ה אין לי הודעות בטלפון וכד'
איך אני יכול להוציא משם את הכסף??
אני לא יודע איך זה עובד, אבל מה הבעיה לנסות לבקש מחבר או מכר שיש לו אפשרות לקבל הודעות שיקבל עבורך?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה זה שווה להם??
אני חושב שזה עובד כמו הקישורים השיווקיים של אליאקספרס וכדו', הם מקבלים אחוז מסוים על הקניות דרך הקישור שלהם ונותנים חלק למשתמש, זה ‏win-win.
ככה לפחות בקאשדו שהעלתי
מצרף קישור.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הם מקבלים תיווך על כל לקוח שנכנס דרכם. ומחזירים לך חלק.
המון אחרים רק לוקחים תיווך בלי להחזיר כלום
זה לא בדיוק תיווך, כי זה לא עולה לך יותר יקר כשאתה קונה דרכם.
או אולי תיווך שרק המוכר משלם דמי תיווך...
בכל אופן זה בהחלט הרעיון.

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ב
זה לא בדיוק תיווך, כי זה לא עולה לך יותר יקר כשאתה קונה דרכם.
או אולי תיווך שרק המוכר משלם דמי תיווך...
בכל אופן זה בהחלט הרעיון.
לפי בדיקה שלי כמה פעמים זה לא יותר יקר
כנראה תלוי באתרים
אפשר לבדוק עם גלישה נסתרת או דפדפן אחר וליכנס דרך קישור רגיל

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אני לא יודע איך זה עובד, אבל מה הבעיה לנסות לבקש מחבר או מכר שיש לו אפשרות לקבל הודעות שיקבל עבורך?
זה לא רק ההודעה
זה בלי כרטיס פיזי זה רק דרך טלפון
זה איזה מין אפליקציה
כבר נמחק לי כמה מאות שקלים
מי שיוכל לעזור איך ממשים את זה יעזור לי מאוד

HP מעצבת

משתמש מקצוען
ידעתם שניתן להוריד תוסף לגוגל כרום של מקס, התוסף נקרא מקס פייבק, ולקבל כסף חזרה על הרבה מהקניות שאתם עושים באינטרנט.
פשוט כותבים בגוגל מקס פייבק, מורידים את התוסף, ונכנסים לקניות באינטרנט דרך התוסף.
זה תופס במלא אתרים כמו אלי אקספרס, אי בי, בוקינג, רנואר, אהבה קטנה, ועוד מלא חנויות.
וואו.
לא ידעתי.
תודה רבה.
עד שנותנים משהו אני לא ייקח? :LOL:

050

משתמש פעיל
פרסום וקופי
ואם אין לך כרטיס מקס או שאין לך טלפון חכם להוציא את הכסף אח"כ מהאפליקציה
אז תמיד כיף להיכנס דרך אתר קאשבאק הישראלי https://did.li/cashback
ולקניות באתרים בחו"ל הכי משתלם להרשם כאן https://did.li/cash40 יש להם גם תוסף לאתרים ואפשר לחסוך המון עם האחוזים של הקניה שהם מחזירים, גם על קניית אחסון אתרים ודומיינים ועוד המון תחומים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה