לידיעת הציבור: זהירות! בזק 144

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
היה אשכול דומה בעבר. אולי זה יעזור למישהו.

מפתחות - מאגר דירות.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא מבין על מה הזעם בכלל.
אם אתה רוצה לפרסם את העסק שלך לדוגמא נקרא לו "חלומות" כל מי שיחפש בגוגל חלומות יראה אותך
אז נכון שיש אפשריות אחרות, אבל בדקו ותראו כל העסקים מפרסמים אצלם הם נותנים חבילה יפה בפרסום באתרים אלא שמי שזה לא מעניין אותו לא צריך זאת קחו לדוגמא עסק כמו "ישא ברכה" נכנסו לו תוך חודש איזה אלף גולשים, אני לא יודע כמה כסף זה אומר.
אבל באמת עיקר הכסף הוא נגבה מכניסה מכל מיני אתרים שלא הרבה יש מה לחפש שם, יש פירוט מפורט על מה הם לוקחים כסף, ואגב לי יש חבילה של עד 300 ש"ח גבייה. מעניייןןןןןןןןןןןןןןן...........

גרינגי

משתמש רשום
גם אותי עקצו , הם ניסו לסייע לי כדי שלא אתחייב בסכום גבוה ואמרו לי שהפרסום יופיע רק במקום מצומצם , כך שלא כל אחד יכול להכנס בפועל שילמתי על חודשיים 1000 שח

חכמה חיפאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התקשרו והציעו לנו שורת פרסום באתר 144.
אמרו שמאיתנו זה לא דורש כלום. הם יפרסמו, ויגבו תשלום של 30 אגורות לכל שיחה שיתקשרו אלינו מהאתר שלהם.
נחמד.

עובר חודש, (עם כמה הטרדות טלפוניות לא רלוונטיות....), ובזק גובים 250 ש"ח בחשבון החודשי. כשהתקשרנו לשאול ולדעת מה זה ועל מה זה- מתברר שהיה אי הבנה קטנה: הם לא גובים תשלום על כל שיחה, אלא על כל כניסה לאתר!
(עכשיו- לך תוכיח אם נכנסו לאתר או לא....)

טוב בסדר. נשלם את ה 250. אפשר להפסיק את הפרסום באתר?

"לא. התחייבתם לעסקה שנתית"
(לך תוכיח שאף אחד לא אמר לך כזה דבר)

אז אין דרך להתנתק?

"אפשר לבוא לקראתך ולהפסיק את ההתחייבות בעוד 3 חודשים"
תודה רבה להם. :eek::eek::eek:

וכך, סימנו בבזק לעצמם עוד V ליד שמו של לקוח מרוצה.

אבל, מאחר ואין לנו כח לריב עם בזק, זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להזהיר אחרים.
אז, מקווה שימצאו לעצמם דרך אחרת להתפרנס.
אפשר לבקש שאתם רוצים לחזור על ההקלטה ששל השיחה(חלק מהשיחות מוקלטות וכו')
וכך אפשר לשמוע הכל

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה אשכול ישן, אבל אם כבר הקפצתם אותו, אומר שהסתכלתי פעמיים לראות אם זו לא אני שכתבתי אותו.
אחד על אחד, באותה שנה.
אצלנו זה הסתיים אחרת, בקשתי מהם לקבל הקלטה כיון שזכרתי בוודאות שהסיכום היה על שיחות
הם סירבו.
אני הודעתי שנפגש בבית משפט, כי הם אמרו שרק בית משפט רשאים לבקש הקלטות.
שבועיים אח"כ קבלתי טלפון מתקפל, שהם מוכנים לבטל את העיסקה, ללא קנס = רק תסתמי ונעבור את זה בשלום.
אז זהו, זה רלוונטי לשנת 2016-2017 לא יודעת מה היום.
אולי היום אפשר לפתוח בתביעה יצוגית כי ראיתי כמה אשכולות בענין.

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
הזוי שלא השתנה דבר מאז... ועדיין השיטה אותה שיטה

הם מידי פעם מנסים להחזיר אותנו לשם :p

A.A.T

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אבל, מאחר ואין לנו כח לריב עם בזק, זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להזהיר אחרים.
אז, מקווה שימצאו לעצמם דרך אחרת להתפרנס.
אני עברתי איתם בדיוק אותו סיפור, אבל אני מטבעי לא מסוגל שמנצלים אותי אפילו לא על 10 אגורות, ומהסיבה הזו לא נכנעתי עד שקיבלתי הכל חזרה עד השקל האחרון, בערך 800 ש"ח

מכרתי להם שאני פונה לעורך דין והכל מוקלט וכו', ואמרתי להם שאם לא יחזירו לי הכל אני עושה תביעה ייצוגית נגדם, אגב לפני כמה שנים היה עליהם תביעה ייצוגית בדיוק על העוקץ הזה. תבדקו בגוגל.
לפי זה שלכולם גובים 250 ש"ח... ברור שיש כאן שקר
הרי לא יתכן שלכולם יש את אותו מספר כניסות...

ברור שיש כאן שקר, העסק שלי היה קטן ביותר במקום נידח בארץ, ואין סיכוי שהיה כל כך הרבה כניסות,
סביר להניח שיש להם רובוטים שעושים כניסות פיקטיביות

A.A.T

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אף פעם אסור לוותר, החברות הגדולות האלו עובדים מאד הרבה בשיטת ה'מצליח', אם הם רואים שאתם חזקים הם יתקפלו יותר מהר ממה שאתם חושבים, אין להם באמת כוח לתביעות וכו',

בדיוק כזה סיפור היה לי השבוע עם לאומי קארד, נוכל כנראה עלה על הכרטיס שלי וביצע בו עסקאות בסכום של 1400 ש"ח, החוק במקרה כזה אומר שהם צריכים להחזיר את כל הכסף אם בעל הכרטיס לא עומד מאחורי העסקאות האלו,
פניתי אליהם ולאחר כמה ימים מתקשרים אלי ואומרים שהאתרים שבהם רכשו עם הכרטיס הם לא פישינג וכדו' ולא מקבלים עליהם החזר, כמה שניסיתי להתווכח לא עזר, בסוף אמרתי לה שככל הידוע לי החוק אומר שאין הגבלה מסויימת על סוג העסקאות, וככל שהעסקה לא נעשתה על ידי אני אמור לקבל החזר, בנוסף אני אפנה לעו"ד שלי ע"מ לתבוע אותכם, לאחר כ10 דקות היא חוזרת אלי ואומרת שהיא קיבלה אישור חריג בשבילי שהיות ולא ביצעתי את העיסקה אקבל החזר מלא. לפעמים צריך להפעיל שרירים...

A.A.T

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מי שמעניין אותו התביעה הייצוגית נגדם שהיתה לפני כמה שנים מוזמן לעיין כאן, בדיוק אותו סיפור.
תביעה ייצוגית נגד בזק

לדעת 1

משתמש צעיר
כדאי מאוד במצבים כאלה ללחוץ על הקלטה לפני השיחה שאז הכל מתועד. החיים בית ספר ושכר לימוד גבוהה.....

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
לא מבין על מה הזעם בכלל.
אם אתה רוצה לפרסם את העסק שלך לדוגמא נקרא לו "חלומות" כל מי שיחפש בגוגל חלומות יראה אותך
אז נכון שיש אפשריות אחרות, אבל בדקו ותראו כל העסקים מפרסמים אצלם הם נותנים חבילה יפה בפרסום באתרים אלא שמי שזה לא מעניין אותו לא צריך זאת קחו לדוגמא עסק כמו "ישא ברכה" נכנסו לו תוך חודש איזה אלף גולשים, אני לא יודע כמה כסף זה אומר.
אבל באמת עיקר הכסף הוא נגבה מכניסה מכל מיני אתרים שלא הרבה יש מה לחפש שם, יש פירוט מפורט על מה הם לוקחים כסף, ואגב לי יש חבילה של עד 300 ש"ח גבייה. מעניייןןןןןןןןןןןןןןן...........
אם אתה לא מבין אז אל תבלבל את המוח
גם אותי בזק גנבו
לא קיבלתי אפילו ליד אחד מהאתר אבל הם גבו את הסכום המקסימלי שסיכמנו עליו
בטענה שהיו 300 קליקים באתר שלי
שקר וכזב

לפני שבועיים התקשרו אלי מבזק לקנות קידום בגוגל
הגבתי בחיוב, ואחרי שיחה של 10 דקות היינו רגע לפני סגירה על תשלום חודשי של עד 1600 ש"ח
ואז אמרתי לנציגה: "חבר שלי אומר שגנבתם אותו, אז מצטער אני יפנה לחברה אחרת..."

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
גם אני נפלתי איתם אחרי שיחות יום יומיות ואח"כ התקשרתי אליהם ואמרתי שהעסק לא פעיל בתקופה הקרובה ושיקפיאו לי את הדף והם הסכימו ואיך שהבנתי אח"כ יותר קל לבטל.
[ואגב, לכל הסובלים מטלפונים חוזרים ונשנים שלהם יכול לבקש מהם להפסיק להתקשר ולאיים בתביעה והם לא יתקשרו יותר וכמובן להקליט את השיחה].

קשת עגולה

משתמש חדש
כל מילה נכונה, לצערי גם אנו נפלו בפח איתם ונאלצנו להפרד מאלפי שקלים,כן מאלפי שקלים בעוד הם מסרבים לבטל את השירות שניתן ממש במרמה.....

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בלתק
הם נוכלים ברמות מטורפות
הגעתי לחשבוניות של 1000 שקל
כשסוכם שהמקסימום הוא 250
התקשרתי בדמעות של תסכול
והם עונים בלקוניות שכל המסמכים המשפטיים אצלי במייל ושהסכמתי על הכל
פתחתי על זה אשכול בחכמת נשים בזמנו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה