לידיעת הציבור: זהירות! בזק 144

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
התקשרו והציעו לנו שורת פרסום באתר 144.
אמרו שמאיתנו זה לא דורש כלום. הם יפרסמו, ויגבו תשלום של 30 אגורות לכל שיחה שיתקשרו אלינו מהאתר שלהם.
נחמד.

עובר חודש, (עם כמה הטרדות טלפוניות לא רלוונטיות....), ובזק גובים 250 ש"ח בחשבון החודשי. כשהתקשרנו לשאול ולדעת מה זה ועל מה זה- מתברר שהיה אי הבנה קטנה: הם לא גובים תשלום על כל שיחה, אלא על כל כניסה לאתר!
(עכשיו- לך תוכיח אם נכנסו לאתר או לא....)

טוב בסדר. נשלם את ה 250. אפשר להפסיק את הפרסום באתר?

"לא. התחייבתם לעסקה שנתית"
(לך תוכיח שאף אחד לא אמר לך כזה דבר)

אז אין דרך להתנתק?

"אפשר לבוא לקראתך ולהפסיק את ההתחייבות בעוד 3 חודשים"
תודה רבה להם. :eek::eek::eek:

וכך, סימנו בבזק לעצמם עוד V ליד שמו של לקוח מרוצה.

אבל, מאחר ואין לנו כח לריב עם בזק, זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להזהיר אחרים.
אז, מקווה שימצאו לעצמם דרך אחרת להתפרנס.

חדוה

משתמש מקצוען
אכן זה מטעה מאד הם התקשרו אלי גם להציע וקשה להבחין בהבדל אבל מכיון שנכויתי בעבר אני אומרת לא לא לא מראש כדי לא להשתכנע וזה באמת חשוב מאד להזהיר כי התורה חסה וכו'

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
גם אני מצטרפת להנ"ל, יצאתי מהם בשן ועין, אחרי אינספור טלפונים הם הועילו בטובם "להקפיא את השרות", בינתיים לא שמעתי מהם כבר שנה אבל גם אין גביה.

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי 2 חברים שנפלו באותו פח!
הם מכניסים תגיות לא רולוונטיות, ומוסיפים שירותים שאתם לא נותנים בכלל, ומה שמרוויחים שמקבלים הרבה טלפונים לא רלוונטיות..
יש לי חבר שיש לו חנות פלאפונים והם כתבו שאפשר לקבל אצלו יעוץ בחינם והוא מקבל כל היום טלפונים של יעוץ...

טובה ע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אז אני מבינה שהיה לי מזל גדול, בזמנו הם הציעו גם לי ונדנדו המון. אבל לי כן הסבירו ברור שהן גובים על כל כניסה. אני זוכרת שבקושי הצלחתי להתחמק מהם, הם לא מרפים כל כך בקלות!

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
לי גם הציעו בעבר, והדגשתי שאני לא מוכנה לשלם אפילו שקל!!! ונתנו לי תקופת נסיון של 3 חודשים בחינם - הסכמתי רק אחרי שקיבלתי מייל רשמי המבטיח לי שאחרי 3 חודשים אוכל להמשיך בתשלום , ואם לא לא יהיה "חידוש אוטומטי". ובאמת כך היה.

אציין עוד:
שימו לב היטב לשורת הפרטים אותה כותבים עליכם בדפי זהב...
בגלל מילה אחת מיותרת שהם רשמו שם שם, קיבלנו תביעה של 10000 ש"ח על "אי עמידה בהתחייבות". ויצאנו עם נזק כלכלי ותדמיתי גדול...

0573100502

משתמש פעיל
איך מבטלים את השירות? עכשיו אני קולטת את פשר החשבוניות האחרונות.
לאיזה מס' מתקשרים כדי לבטל??
תודה מראש.

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י 0573100502;2009519:
איך מבטלים את השירות? עכשיו אני קולטת את פשר החשבוניות האחרונות.
לאיזה מס' מתקשרים כדי לבטל??
תודה מראש.

199 או 166

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י rosmarin;2009311:
התקשרו והציעו לנו שורת פרסום באתר 144.
אמרו שמאיתנו זה לא דורש כלום. הם יפרסמו, ויגבו תשלום של 30 אגורות לכל שיחה שיתקשרו אלינו מהאתר שלהם.
נחמד.

ההצעה הזו בכלל לא נשמעת הגיונית, וברור שזה מצריך בדיקה...
ממתי שורת פרסום עולה 30 אגורות לפניה?
ואיך הם יכולים לדעת כמה טלפונים קיבלתם מהפרסום? לסמוך על המפרסם??

עין טב

משתמש פעיל
גם אני הייתי בסרט הזה. הם טענו שאני משלם לפי חשיפות, דהיינו אם אדם עשה חיפוש לפי קטגוריה מסויימת ואני הופעתי בשלשה הראשונים, אני משלם שקל על כל חשיפה כזו. אמרתי להם: אם אני - כעסקון זוטר ונידח בבני ברק - הופעתי 250 פעם בחודש אחד בשלשה הראשונים, הוי אומר שאני היחיד שפרסמתי אצלכם....
בכל אופן ביקשתי להתנתק, אמרו לי זה כרוך בקנס של 1000 ₪. מה המזל שלי? שהתרגלתי בכל פעם שאני מדבר עם חברה ציבורית אני מקליט את השיחה (בקרוב אוסיף מענה אוטומטי "לידיעתכם, חלק מהשיחות מוקלטות לצורך בקרה ושיפור השירות"...) ואמרתי להם שבהקלטה של השיחה אתם לא נאמר שום התחייבות כזו. הם הבטיחו לשמוע את ההקלטה שלהם, אח"כ חזרו אלי והודו באשמה. וניתקו אותי.

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י עין טב;2009738:
גם אני הייתי בסרט הזה. הם טענו שאני משלם לפי חשיפות, דהיינו אם אדם עשה חיפוש לפי קטגוריה מסויימת ואני הופעתי בשלשה הראשונים, אני משלם שקל על כל חשיפה כזו. אמרתי להם: אם אני - כעסקון זוטר ונידח בבני ברק - הופעתי 250 פעם בחודש אחד בשלשה הראשונים, הוי אומר שאני היחיד שפרסמתי אצלכם....
בכל אופן ביקשתי להתנתק, אמרו לי זה כרוך בקנס של 1000 ₪. מה המזל שלי? שהתרגלתי בכל פעם שאני מדבר עם חברה ציבורית אני מקליט את השיחה (בקרוב אוסיף מענה אוטומטי "לידיעתכם, חלק מהשיחות מוקלטות לצורך בקרה ושיפור השירות"...) ואמרתי להם שבהקלטה של השיחה אתם לא נאמר שום התחייבות כזו. הם הבטיחו לשמוע את ההקלטה שלהם, אח"כ חזרו אלי והודו באשמה. וניתקו אותי.

צריך לנסות את זה.

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
גנבים!
אני באותו סרט.......
אין עם מי לדבר..
"התחייבתם לעיסקה שנתית"

עשיתי משהו שאני משלמת רק 100 לחודש לא משנה כמה נכנסו
כי אחרת היו גובים 250 ש"ח חופשי...

לא אמרו לי שום דבר על התחיבות וכן אמרו לי על כל טלפון ולא על כל כניסה ... ואני לא מאמינה גם שכניסות היו כזה הרבה...

גנבים! וטוב שאתם מזהירים את הציבור.....

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נכתב ע"י אסתי קונץ;2009812:
גנבים!
אני באותו סרט.......
אין עם מי לדבר..
"התחייבתם לעיסקה שנתית"

עשיתי משהו שאני משלמת רק 100 לחודש לא משנה כמה נכנסו
כי אחרת היו גובים 250 ש"ח חופשי...

לא אמרו לי שום דבר על התחיבות וכן אמרו לי על כל טלפון ולא על כל כניסה ... ואני לא מאמינה גם שכניסות היו כזה הרבה...

גנבים! וטוב שאתם מזהירים את הציבור.....

לפי זה, צריך לרשום, חסד, אל תכנסו לאתר של בזק 144.
אתם נהנים, ואנחנו משלמים...:confused:

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
לפי זה שלכולם גובים 250 ש"ח... ברור שיש כאן שקר
הרי לא יתכן שלכולם יש את אותו מספר כניסות...

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שריתיש;2009911:
לפי זה שלכולם גובים 250 ש"ח... ברור שיש כאן שקר
הרי לא יתכן שלכולם יש את אותו מספר כניסות...

דווקא כן יתכן. בטח יש להם איזהשהו רובוט אוטומטי או תוכנה... אולי הם אפילו לא טורחים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה