מידע שימושי לידה בהר הצופים - דרוש מידע עדכני

TAMI L

משתמש חדש
אשמח ממש למידע עדכני על לידה בהר הצופים:
*איך הולך שם מבחינת ביות מלא?
אין בכלל תמיכה של צוות?
זתומרת - החלטת ביות - תסתדרי לבד לגמרי?
*יחס של הצוות - בעיקר של המיילדות , אבל גם במחלקה
*ערבים - במחלקת יולדות ספציפית - יש יותר מעין כרם / שע"צ? (הרי גם שם לא חסר ..)

בבקשה רק על הר הצופים :)

תודה מראש!!!
אשמח לכל תשובה!

ST!

משתמש פעיל
ביות מלא מפנק ממש
אלא אם כן אין להם מקום ואז הם מכשירים חדרים במחלקות הרגילות שזה פחות נח

הצוות פשוט מעולה, חם, אנושי מקצועי ומתקתק
הייתי שם לפני המלמה אז מקווה שלא השתנה

ביות- את יכולה בהחלט לבקש ביות ולהגיד שאם את רואה שנורא קשה לך תשמחי לכמה דקות עזרה לא התנגדו לי בכלל בכלל

, ההפך

אני לא ראיתי המון ערבים
אלא המון "היימיש"
נראה לי זה גם עניין של תזמון.

שיהיה בשעה טובה

TAMI L

משתמש חדש
וואו תודה על התשובה המפורטת!!
אפשר רק לשאול מתי ילדת בערך?

chayash

משתמש חדש
אני ממש נהנתי בביות של הר הצופים, עזרו לי כשביקשתי עזרה, פעם אחת בעלי ביקש שיחליפו טיטול, החליפו לה ואמרו לו שברעיון אני צריכה לעשות את זה,
במחלקה הרגילה יש ערבים אבל בביות אפילו לא אחת!

• תודה
Reactions: ST!

מיסיט

משתמש פעיל
המילדות שם חמות ואנושיות ברמה גבוה יחס מיוחד(בתקווה שלא יהיה עומס מידי) , בחדרי לידה יש טיפולים בשרות חינם. מומלץ מאוד
נסיון מלפני המלחמה גם במחלקה שרות טוב מאוד

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
אשמח לשמוע תגובות גם לגבי הפגיה, וטיפול בבעיות רפואיות לא צפויות אצל הילוד, בהר הצופים (שלא נצטרך אף פעם)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה