לוקחים עבודה של לקוח לדפוס?

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מעניין אותי לדעת כמה מהגרפיקאים כאן לוקחים בעצמם את העבודות של הלקוחות לדפוס.
וכמה לוקחים על כזה דבר?

תודה לכל המשיבים.

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה חלק מהעבודה!!

גרפיקאי טוב לא עוזב את העבודה שלו בלי השגחה!
אם אתה אחראי מספיק ומעניין אותך מה יהיו התוצאות בדפוס אתה הולך לעקוב אחרי העבודה!

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם אתה עובד אם דפוס מסוים שעושה לך מחיר טוב יותר מסתם לקוח; גם ללקוחך יהיה משתלם יותר להפקיד בידך את העבודה, עליה תדרוש סכום נוסף, כמובן.

abrill

משתמש רשום
מה, גרפיקאים מתפרנסים בלי להדפיס????

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לוקחים עמלות רק כשהדפוס 'עושה לך מחיר'? כמה לוקחים על עמלות הדפסה?

יעלולה

משתמש מקצוען
על שהייה בבית דפוס בשביל להשגיח שיוצא בסדר וכדומה לוקחים לפי שעות.
וזה בלי קשר לעמלות על ההדפסה עצמה שזה באמת תלוי במחיר שבית הדפוס נותן לך או דרך ונתנו10.

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פוס
תודה

:)

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
יותר מסתבר...:)

יעלולה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פוס;199105:
הכוונה היתה לאביגדור, ככל הנראה.

ונתנו10, לא אתה פרסמת את האשכול תתחיל להרוויח... על בתי הדפוס?
או שתסביר לי את הקשר שלך עם אביגדור, או את התחום של כל אחד.
תודה מראש.

abrill

משתמש רשום
יש כאן כמה מפיקי דפוס, גם אנחנו(עין רואה הפקות) מתעסקים בהפקות דפוס

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האמת ששכחתי שגם מפיקי דפוס נמצאים כאן.
שאלות בגרפיקה כבר התרגלתי להעביר ישירות לכאן.
עכשיו צריך להתרגל לשאול גם בקשר לדפוס...

ולכל המתעניינים: גם אני לא חשבתי לשלוח את העבודות שלי לדפוס מבלי לעקוב אחריהן. רק עיניין אותי לדעת אם אני לא עוף מוזר בתחום....

תודה לכל המשיבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה