כללי לוגו

• פותח הנושא nili
  • פורסם בתאריך

nili

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שבוע טוב
אשמח לשמוע חוות דעת על הלוגו.
זה אמור להיות לוגו לחברה של התרי בניה, שיפוצים ועוד..

קבצים מצורפים

• לוגו.jpg
    KB 34.7 · צפיות: 8

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כולם יפים! אני יותר מתחברת לראשון מימין, נראה לי שמשחק בכמה צבעים מיותר. והטקסט תעשי שיסתיים יחד עם ה-L בהצלחה!

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני דוקא אהבתי מאוד את הראשון משמאל.. יש בו משו מיוחד
בהצלחה..

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עבודה יפה מאד!
הימני מוצלח מאד
אולי עןד קצת עבודה וזה מושלם!

א

אליהו פריד

אורח
הראשון מימין נראה לי הכי מבין השלושה.
כדאי לוותר על מעברי הצבע ולהשתמש בשני צבעים מוחלטים.
כדאי גם להרחיק יותר בין הלוגו והאותיות שלא יחשבו שכתוב IBL

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הראשון מימין מקסים!
אולי עוד קצת לשחק עם הצבעים...

orli_dimri

משתמש פעיל
נכתב ע"י nili;370616:
שבוע טוב
אשמח לשמוע חוות דעת על הלוגו.
זה אמור להיות לוגו לחברה של התרי בניה, שיפוצים ועוד..

החברה הנ"ל לא ישראלית?!?

טאצ'

משתמש רשום
הראשון משמאל מקסים, אך לא משקף בניה, הראשון מימין טוב מאד - צריך משחק של צבעים וכמו"כ יישור השורה התחתונה עם הלוגו

מירי כהן תיאטרון

מירי כהן - תיאטרון הבובות של צופי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
הראשון מימין מאד יפה, רק צריך לבדוק אם יש אפשרות שהם שולים טפסים בפקס ואז המעבר לא יראה ברור

מעשה אבותי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הראשון משמאל!
(הלבנים לא משקפות בניה?)

אם הולכים על הימני, חסר בצבעים ניגודיות

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פונטייפ;370653:
הראשון מימין נראה לי הכי מבין השלושה.
כדאי לוותר על מעברי הצבע ולהשתמש בשני צבעים מוחלטים.
כדאי גם להרחיק יותר בין הלוגו והאותיות שלא יחשבו שכתוב IBL

בדיוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה