שיתוף לוגו לישיבה שנכנסה לבידוד

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ישיבה שכל שנה בתקופה הזאת של השנה, מקיימת 'מבצע' למידה, שלומדים בו יותר חזק... ואנא ארעף.
רק שעכשיו קיבל אחד מהאנשים שביקרו בישיבה תשובה חיובית לקורונה, וכל מי שהיה איתו במגע - נכנס לבידוד.
מכיון שהישיבה רוצה שהבחורים ימשיכו ללמוד וכו' הם מייצרים חוברות עם החומר הלימודי, פנו אליי שאעשה לוגו שילווה אותם במהלך כל המצב,
התבססתי על הלוגו שעשיתי להם למבצע המקורי שנקרא "הקוצרים".
הלוגו:

קבצים מצורפים

• סמל_הקוצרים_קורונה.png
    סמל_הקוצרים_קורונה.png
    3.2 MB · צפיות: 308

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
רואים שידיים מקצועיות עבדו על הלוגו.
מעבר הצבעים מושלם!!!
אבל במחילה הוא מפחיד....
מפחדת להתבטא...
השילוב בין המגל לבין חיידק הקורונה עשה את זה......
יכול להיות שזו תחושה אישית שלי....

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני חושב שהבנתי למה אתם מתכוונים, אבל הלוגו אמור לבטא בדיוק את ההפך, דהיינו: הסמל עם המגל - שמייצג את העבודה של הבחורים שעבדו ולמדו וכו' ועכשיו קוצרים את התוצאות, מגיע ו'קוצר' ו'קורע' את הקורונה, בכח התורה, או משהו כזה... ובינתיים - מכל החבר'ה של הישיבה הזאת שראו את הסמל - שאגב היה כבר מוכר להם בתור הסמל של 'הקוצרים' לבד, לא קישר אותו לשום מראה מפחיד או מבעית או לא יודע מה...
מה שאומר שכנראה מי שכבר מכיר את הסמל הקודם, לא נבהל ולא חושב על הדברים המפחידים הנ"ל.

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הייתי מוותרת על התלת מימד.
כמובן! גם אני לא חסיד גדול של אפקטים מיותרים בלוגואים, אבל זאת הגרסה שעשיתי לחוברת, וזאת גם הגרסה שהם קבעו שהיא הכי יפה, והחליטו שככה יהיה הלוגו.
אז נו... הלקוח הוא השופט ומה שהוא אומר - כמובן כל זמן שלא מדובר ממש בביזוי המקצוע - קדוש!

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אגב הנה השער של החוברת:
הם רצו שאני אכניס איזשהו רקע שמזכיר את הקורונה, אבל שלא יכיל תמונות מדי מפחידות, בחרתי ברקע של הנחיות משרד הבריאות מטושטש, בגוונים כחולים(כמו אלו שיש במסכה).
בכיתוב הם רצו כתב שמשלב גם סגנון תורני וגם שיזכיר קורונה, אז זאת היא התוצאה:

קבצים מצורפים

• שער.pdf
    5.6 MB · צפיות: 142

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הלוגו יפהפה
מצד אחד משולב מקצועי הקורונה עם המגל
ומצד שני ההבלטה נותנת לו לגמרי את ההרגשה הישיבתית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה