התייעצות להרויח כסף ממכירה ביתית

אוהב. ישראל

משתמש חדש
עריכה תורנית
האם יש לכם רעיון למכירה ביתית [לא פוראוור] שלא דורשת פתיחת עסק [עדיף משהו שלא תופס הרבה מקום], שאפשר להרוויח רווח ממשי?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
האם יש לכם רעיון למכירה ביתית [לא פוראוור] שלא דורשת פתיחת עסק [עדיף משהו שלא תופס הרבה מקום], שאפשר להרוויח רווח ממשי?
מכירת חפצים יקרים.
משהו שבן אדם ילך ויחפש את הדירה [בדרך כלל אין כוח לבן אדם לחפש דירה פלונית או אלמונית].
מחשבים
תכשיטים
אלקטרוניקה

אות ומופת

משתמש פעיל
אין מכירה ש"לא דורשת" פתיחת עסק מבחינה חוקית, מקוה שזה ברור לך.
את האמת - לא התנסיתי בתחום, אבל לא מאמינה שאפשר לצאת עם "רווח ממשי" ממכירה ביתית בשחור. ודאי שלא הייתי קונה חפצים יקרים כמו שהציעו כאן במכירה כזו, זה פשוט משדר חוסר רצינות.

אוהב. ישראל

משתמש חדש
עריכה תורנית
סיגריות אלקטרוניות?
פחות נראה לי.
מחשבים
תכשיטים
אלקטרוניקה
דברים יקרים דורשים השקעה גדולה [לשלם הרבה לחברות, פרסום וכו'], וגם הרבה שעות של השקעה בהקמה. זה כמעט כמו לפתוח חנות. [מבלי להתייחס לחשש של גניבות].
ביצים
טיטולים
עדשות מגע
לא נראה לי רווח גדול, גם תופס הרבה מקום.
אין מכירה ש"לא דורשת" פתיחת עסק מבחינה חוקית
תלוי כמה אתה מרוויח.
תודה על התגובות!
יש עוד רעיונות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה