דרוש מידע לגבי מנוי

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אני מנוי לאחד העיתונים החרדים
בהתחלה הם אמרו לי שאם אני אשאר שנתיים אני אקבל הטבה מסויימת

לאחר זמן מה לא אהבתי את העיתון
ורציתי לבטל

אז הם אמרו לי שהתחיבתי להישאר שנתיים
אמרתי להם-שלא ניצלתי את ההטבה(לקנות בפוקס הום...)
אז הם אמרו לי -שזה לא משנה-כי הם הוציאו את השובר מולם(לא זוכר בדיוק איך היא התנסחה)
ובפועל אני יכול ללכת ולנצל את ההטבה

מה אומר החוק במקרה כזה?

האם מותר להם להכריח אותי להישאר מנוי (בעוד הם בעצמם מפרים(לתפסתי זה הפרה,כי זה משהו בסיסי שהעיתון יגיע לתיבת דואר) דברים בסיסים במנוי
למשל הם זורקים לי את העיתון מחוץ לבית ולא שמים בתיבת דואר (לא נעים לי שכולם יודעים שאני קורא את העיתון שלהם
וכו')

אשמח למידע

נערך לאחרונה ב:

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מנוי לאחד העיתונים החרדים
בהתחלה הם אמרו לי שאם אני אשאר שנתיים אני אקבל הטבה מסויימת

לאחר זמן מה לא אהבתי את העיתון
ורציתי לבטל

אז הם אמרו לי שהתחיבתי להישאר שנתיים
אמרתי להם-שלא ניצלתי את ההטבה(לקנות בפוקס הום...)
אז הם אמרו לי -שזה לא משנה-כי הם הוציאו את השובר מולם(לא זוכר בדיוק איך היא התנסחה)
ובפועל אני יכול ללכת ולנצל את ההטבה

מה אומר החוק במקרה כזה?

האם מותר להם להכריח אותי להישאר מנוי (בעוד הם בעצמם מפרים דברים בסיסים במנוי
למשל הם זורקים לי את העיתון מחוץ לבית ולא שמים בתיבת דואר (לא נעים לי שכולם יודעים שאני קורא את העיתון שלהם
וכו')

אשמח למידע
תכתוב ב"מכתבים למערכת".........

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
לגוף השאלה
האם מותר להם לחייב אותי להישאר מנוי שלהם?
למרות שלא ניצלתי את ההטבה?

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אפשר לבקש מהשליח להעלות לדירה.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
חברים.
אתם מתמקדים לא בשאלה.
אבקש מי שלא יודע לענות שלא יענה

זה לא מקום לפטפטת סרק

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שואל חוקית ,ולא הלכתית
מאד קשה להגדיר את זה, הרי לא חתמת איתם שום חוזה. מצד שני זה הנוהג במנוי לעיתון, שעושים מנוי דרך הטלפון. השאלה מה כתוב בתקנוןן שלהם, תבקש מהם, הם יכתבו באותו רגע לפי הנוחות שלהם.

976חני

משתמש מקצוען
יש את הפורום של הגנת הצרכן, אפשר להתיעץ איתם מבחינה חוקית למשל כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה