עזרה לבעלי מצלמת G9

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני גם חושבת ככה
@מה הענינים רוצה לצלם לנו מה חסר?
הנה התמונה של העמוד המבוקש
שמנה לב לאייקון הנוסף שיש שם בעיגול IMG_0874[1].JPG

אספרסו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני אנסה לחפש את זה
בכל מקרה הרווח בין C למסרטה זה לא פונקציה נוספת, אי אפשר לעצור בה בכלל
ו @אספרסו בחירה במה שסימנת, מה זה עושה בפועל, את מה ש @מה הענינים תיארה? יש לך מארק 1 או 2
יש לי מארק 1,
ו-כן מה שסימנתי במצלמה שלי זה מה ש @מה הענינים תארה......
ועוד משהו, הקליפ נמצא הצד השני של AUTO בגלגל. כשבוחרים באפשרות הזאת- הוא מסריט כמה שניות לפני כל צילום ואז נוצר לנו קליפ קצר מכל השניות האלה.
סימנתי את הפונקציה הזו בכחול בתמונה המצורפת.....

‏‏לכידה.JPG

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יש לי מארק 1,
ו-כן מה שסימנתי במצלמה שלי זה מה ש @מה הענינים תארה......
ועוד משהו, הקליפ נמצא הצד השני של AUTO בגלגל. כשבוחרים באפשרות הזאת- הוא מסריט כמה שניות לפני כל צילום ואז נוצר לנו קליפ קצר מכל השניות האלה.
סימנתי את הפונקציה הזו בכחול בתמונה המצורפת.....

צפה בקובץ המצורף 638283
אז יש שינוי בין מארק 1 למארק 2
כי האופציה שסימנת באדום אינה קיימת אצלנו
לעומת האופציה הכחולה שישנה. (והיא חמודה ממש)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בעקבות האשכול לקחתי את המצלמה לניסויים. את האופציה המדוברת לא מצאתי בה, אבל בין היתר רשמתי את המייל שלי באחד התפריטים, לבקשת המצלמה, ועכשיו ברוך השם הג'ימייל מלא הודעות בסינית שמציעות לי חיבורים לשירותי ענן וכדומה.
מסקנה - אל תתנו למצלמה את כתובת המייל שלכם :cool:

נערך לאחרונה ב:

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
כמדומתני שגם אנחנו לא קיבלנו חוברת.
יכול להיות שזה תלוי במשווק/יבואן? @מה הענינים , איפה קניתם?

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בקניון רפאלי
חוברת עבה מאד ומסבירה את כל פונקציות המצלמה

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באחד התפריטים, לבקשת המצלמה, ועכשיו ברוך השם הג'ימייל מלא הודעות בסינית שמציעות לי חיבורים לשירותי ענן וכדומה.
מסקנה - אל תתנו למצלמה את כתובת המייל שלכם
שמא ידבק בה סרך קורונה,מקווה שיש לך אנטי וירוס ;)

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יכול להיות שזה תלוי במשווק/יבואן?
מי שרכש עם יבואן רשמי-קראט -מצורפת חוברת הדרכה (אני רכשתי בדיוטי פרי)
אם זה מחו"ל או יבוא מקביל בד"כ אין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה