כללי לא תגנוב

אפקטים - עיצוב גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מסתבר שיש כאלו שרואים את אחד מעשרת הדיברות רק כהמלצה :mad:

בסופ"ש האחרון דפדפתי בעיתון והנה אני רואה מודעה שהעיצוב שלה היה ממש מוכר לי (מצ"ב המודעה):
IMG-20221002-WA0081.jpg

מסתבר שלא סתם זה היה מוכר לי אני עיצבתי את המודעה אבל ללקוח אחר,
מישהו פשוט ראה ברשת מודעה שעשיתי בעבר ללקוח (מצ"ב המודעה):
ספר.jpg

אותו בן אדם החליט שמתאים לו העיצוב וכפי שרואים הוא פשוט לקח את המודעה (ועיוות את זה מאד על הדרך...) ופשוט שם את הספר שלו במקום הספר של הלקוח שעיצבתי לו את המודעה.

(ברוח ימי הרחמים והסליחות אני משתדל לדון אותו לכף זכות שהוא עשה את זה בתום לב וחוסר ידיעת הבעיה, אבל עדיין רחמיי על הלקוח ששילם מאות שקלים על מודעה ובסוף מישהו אחר משתמש במשהו שהוא שילם).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה