מידע שימושי לא רוצים חיסונים? צפירת הרגעה

מאמרים אחרונים

אסון קשה בשכונת סנהדריה: אב ל-2 ילדות לא קם משנתו
משכונת סנהדריה מגיעה הידיעה הקשה על פטירתו של חיים יהודה יעקבזון (46) אב ל-2 ילדות צעירות שנפטר במהלך הלילה. משפחת יעקבזון התגוררה באופקים ולאחר...
מכתב התנחומין ששלח רשכבה"ג הרב חיים קנייבסקי שליט"א ליתומים הרכים
לבית האבלים ברח' אבן האזל הגיע מכתב תנחומין מרטיט מביתו של מרן שר התורה בו הוא מפרט על גדלותו העצומה של הנפטר ואומר: "איננו יודעים חשבונות שמיים"...
היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...
אח שלי
בס"ד אלי אחי האהוב. את המכתב שלך מצאתי כבר ביום הראשון של הזמן. בין החולצות המגוהצות. בכיתי כשקראתי. פתאום הכול צף לי. כל הכאב שהודחק, ולא ידעתי...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען

בקצרה לחסומים:
2 חברות חוקרות את החיסון רק מעל גיל 18.
חברה אחת חוקרת אותו מגיל 12 והלאה.
אף חברה לא חוקרת אותו על ילדים.
המשמעות:
ילדים מתחת לגיל 12 לא יקבלו שום חיסון לקורונה, בין אם ירצו ובין אם לא.
ילדים מעל גיל 12 יוכלו לקבל רק את החיסון של אסטרהזינקה - נכון לעכשיו האחרונים במרוץ הפיתוח.

קיצר, אפשר להרגע.

mum

משתמש מקצוען

בקצרה לחסומים:
2 חברות חוקרות את החיסון רק מעל גיל 18.
חברה אחת חוקרת אותו מגיל 12 והלאה.
אף חברה לא חוקרת אותו על ילדים.
המשמעות:
ילדים מתחת לגיל 12 לא יקבלו שום חיסון לקורונה, בין אם ירצו ובין אם לא.
ילדים מעל גיל 12 יוכלו לקבל רק את החיסון של אסטרהזינקה - נכון לעכשיו האחרונים במרוץ הפיתוח.

קיצר, אפשר להרגע.
אסטרהזניקה באמת קצת מאחור במירוץ (לא הייתי אומרת אחרונים- המכון הביולוגי אחריהם) אבל הם בודקים גם אצל אנשים מבוגרים יור וגם אצל צעירים יותר- יתכן וזזו הסיבה להיותם פחות מתקדמים כרגע, נראה שכשהם יגיעו למסקנות יתכן והם יעקפו אותם.

בכל אופן , אני אוהבת הודעות מרגיעות. תודה.

גם לצאת ממצרים זה היה סוג של חלום? רשמו את הקורס שאתם רוצים ללמוד ואולי תזכו בו במתנה!

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

586

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה