לא קופת העיר ולא ועד הרבנים - -

• פותח הנושא cmyk
  • פורסם בתאריך

cmyk

משתמש צעיר
הקמפיין שהצליח להרשים ולרגש אותי במידה ניכרת הוא של ארגון 'זה לזה'.
המסרים הבהירים, העיצוב המתאים. וגם שהשימוש בריגושים מסוימיים הוא על גבול הטעם הטוב.
גם החוברת שחולק בדואר ערוך בתבונה רבה, ואם נקח בחשבון את ההגבלות המסוימים שיש בכתיבת חוברת כזו ובהעדר האפשרות למתג את הארגון בצורה יותר פתוחה [ורק המתמצא יבין - -] אז מגיע ליוצרים ציון גבוה ביותר על ההפקה המרשימה.

ואם רציתם לדעת מי עומד מאחורי', קבלו את הפרטים: קלמן בורשטיין.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לא יודעת מה באשר לקמפיין, אבל ההודעות ששחררו לעיתונות, אחר קייטנות הקיץ, היו מזוויעות בחוסר הרגישות שלהן. לעסו את הביטוי 'היתומות והאלמנות האומללות' עד דק, חזרו עליו בצורה לעוסה בכל מני וריאציות.

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י ארבע;453505:
לא יודעת מה באשר לקמפיין, אבל ההודעות ששחררו לעיתונות, אחר קייטנות הקיץ, היו מזוויעות בחוסר הרגישות שלהן. לעסו את הביטוי 'היתומות והאלמנות האומללות' עד דק, חזרו עליו בצורה לעוסה בכל מני וריאציות.

קודם כל, מה ענין שמיטה אצל הר סיני? - - באשכול זה הדיון הוא על הקמפיין הנוכחי, ואם אין לך תגובה ענינית, עדיף לא להזכיר נשכחות.

ובאשר למודעות, אין לי מושג על מה אתה מתכוון.
מתי הם פורסמו ובאיזה מדי'?

vrah

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י cmyk;453496:
הקמפיין שהצליח להרשים ולרגש אותי במידה ניכרת הוא של ארגון 'זה לזה'.
המסרים הבהירים, העיצוב המתאים. וגם שהשימוש בריגושים מסוימיים הוא על גבול הטעם הטוב.
גם החוברת שחולק בדואר ערוך בתבונה רבה, ואם נקח בחשבון את ההגבלות המסוימים שיש בכתיבת חוברת כזו ובהעדר האפשרות למתג את הארגון בצורה יותר פתוחה [ורק המתמצא יבין - -] אז מגיע ליוצרים ציון גבוה ביותר על ההפקה המרשימה.

ואם רציתם לדעת מי עומד מאחורי', קבלו את הפרטים: קלמן בורשטיין.
מה אני אגיד לך!
העלון שלהם עשה לי רושם כמו שחזרו לשנות ה-90. הצבעים הפונטים הכל ממש מיושן. לא מבין מה ההתלהבות?!

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היום ראיתי אותו במקרה ושניה לפני שהעפתי אותו לאשפת הכניסה ראיתי שזועקים אלי לא לזרוק...
אז גם עלעלתי...
את העיצוב מאוד מאוד אהבתי.

והעפתי לפח.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כנראה העפתי לפח ולא שמתי לב!

בנים

משתמש צעיר
המודעה בסגנון "רק 1800 אנשים יזכו לגמר חתימה טובה" רשמה שיא חדש של שפלות לאחר הרבבה שסביב מיטת ר' חיים.

ממש לא אהבתי (ולדעתי הקמפיין הזה גם לא אפקטיבי במיוחד).

קרייזי גרף

משתמש מקצוען
זה הם שעשו את הקמפיין על ה"גפויעלט" (לא זוכרת את המילה)?
עד עכשיו אני לא נרגעת מהטעות שלהם להשתמש במילה שלא כולם מבינים את הסלנג/ההסבר שלה (בינהם אני, ואני לא לגמרי בורה באידיש....)
צר לי אך קשה להתחבר לקמפיין שלא מסביר את עצמו טוב.

אנצל את ההזדמנות לבקש תרגום

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
אותי הכי הרשים הקמפיין שמופיע בספר דברים, ככה במילים פשוטות: "פתוח תפתח את ידך לאחיך לענייך ולאביונך בארצך... כי בגלל הדבר הזה יברכך ה' אלוקיך בכל מעשיך ובכל משלח ידיך".
אחלה קמפיין.
עלונים, גימיקים, ספרי הסטוריה, שימוש ציני בגדולי ישראל, נמאסו עלי בעת האחרונה.
תקופת הרטרו חוזרת - נותנים צדקה לשם צדקה, בלי בלבולי מוח.

שי דרומי

משתמש צעיר
נכתב ע"י אברימי;453639:
אותי הכי הרשים הקמפיין שמופיע בספר דברים, ככה במילים פשוטות: "פתוח תפתח את ידך לאחיך לענייך ולאביונך בארצך... כי בגלל הדבר הזה יברכך ה' אלוקיך בכל מעשיך ובכל משלח ידיך".
אחלה קמפיין.
עלונים, גימיקים, ספרי הסטוריה, שימוש ציני בגדולי ישראל, נמאסו עלי בעת האחרונה.
תקופת הרטרו חוזרת - נותנים צדקה לשם צדקה, בלי בלבולי מוח.
הלוואי. לא ממש עובד כרגע...

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י נטיעות;453601:
המודעה בסגנון "רק 1800 אנשים יזכו לגמר חתימה טובה" רשמה שיא חדש של שפלות לאחר הרבבה שסביב מיטת ר' חיים.
ממש לא אהבתי (ולדעתי הקמפיין הזה גם לא אפקטיבי במיוחד).

מצטרף על הביקורת הראשונה שבהודעתך.
אך אולי תסביר לנו [קטני המוחין וחדלי הבנת תחום הפרסום לעומקו] את מה שכתבת בסוגריים - -

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הלוואי!
הקמפיין הבא באיסוף צדקה יהיה

בלי טריקים
בלי שטיקים
נותנים צדקה לשם צדקה

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י park;453670:
הלוואי!
הקמפיין הבא באיסוף צדקה יהיה
בלי טריקים
בלי שטיקים
נותנים צדקה לשם צדקה

אוטוטו כבר לא יהי' שטיקים שלא נעשו, ויחזרו לשיטה שהצעת - -:)

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
לא יכלו לכתוב: אם אתה משמח את שלי אני משמח את שלך?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
כבר כולם כתבו כל מה שיכלו לכתוב...
החומר כבר לעוס, כל הרבנים החיים ויבדלחט"א החיים כבר גוייסו לצורך הענין.
כל המקררים כבר צולמו. כל דגמי האמבולנסים כבר הוצגו לראווה בעלונים.

אבל הקמפיין של זה לזה ללא ספק נכתב ברוח חדשה ורעננה,
הוא נוגע ללב,
הוא מביא את הדברים מזויות שאף אחד לפניו לא חשב. והוא בהחלט משכנע!
(הקופות הותיקות מאוד לא יאהבו אותו)

ו--בלי ספק נכתב ע"י איש קטן.

בנים

משתמש צעיר
נכתב ע"י cmyk;453666:
מצטרף על הביקורת הראשונה שבהודעתך.
אך אולי תסביר לנו [קטני המוחין וחדלי הבנת תחום הפרסום לעומקו] את מה שכתבת בסוגריים - -

את מה שאתה כתבת בסוגריים איני מתיימר להסביר, כי זה פשוט לא נכון... ;)

ולגבי מה שאני כתבתי, אני חושב שלחקות את השיטה (הנלוזה והמצליחה) של קופת העיר בלי רקע ועבודת שטח של עשור כמוהם דינה לכישלון.

למה שאתרום לרבי חיים דרך זה לזה ולא דרך השליחים הקובעים וכו' וכו' ה"ה קופת העיר?

השיטה של מי שמחפש כעת, בעידן קופת העיר הדורסנית, להביא כסף, זה ליצור משהו חדש, מהות, מותג, שונות סטייל עזר מציון עם השותפות או הידברות ויגדיל תורה עם ההגרלות וכו'.

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י נטיעות;453730:
את מה שאתה כתבת בסוגריים איני מתיימר להסביר, כי זה פשוט לא נכון... ;)
ולגבי מה שאני כתבתי, אני חושב שלחקות את השיטה (הנלוזה והמצליחה) של קופת העיר בלי רקע ועבודת שטח של עשור כמוהם דינה לכישלון.
למה שאתרום לרבי חיים דרך זה לזה ולא דרך השליחים הקובעים וכו' וכו' ה"ה קופת העיר?
השיטה של מי שמחפש כעת, בעידן קופת העיר הדורסנית, להביא כסף, זה ליצור משהו חדש, מהות, מותג, שונות סטייל עזר מציון עם השותפות או הידברות ויגדיל תורה עם ההגרלות וכו'.

אופס.. אתה אומר משהו.
אבל, במחשבה שני' לא מדובר כאן בעוד ארגון שנור, אלא בארגון שרבים התוודעו לפעילות המיוחדת שלו במשך הרבה שנים וללא מסות של פרסום, ובנוסף לכך יש סביב המייסדים עצמם הילה מסויימת, אז הענין של התפילות והברכות זה כבר תוסף משני שבוודאי לא גורע. וקח בחשבון שהקמפיין מדבר הרבה יותר לציבור הנשים [שמהוים נתח נכבד מאוד מהתורמים הפוטנציאליים] מהקמפיינים של הארגונים האחרים.

במילים אחרות: הפוינט הוא לאו דווקא תפילת הנעילה.

אז תסכים איתי שיתכן שהוא כן אפקטיבי? - -

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י נטיעות;453730:

במילה אחת קוראים לזה: בידול.

האדם הממוצע שלא שם לב יתר על המדה לפרטים הקטנים, כבר לא זוכר איזה ארגון מציע איזה רב ובאיזה שעה.

וזה החוסר אפקטיביות העיקרית של כל הקמפיינים האלו.

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי זה רעיון יפה. אבל שוב חוזרים לאותה הנקודה של תפילות הרבנים אם תתן צדקה וכ' וכ'.
אני אגיד את האמת, אף פעם לא נתתי צדקה למי שכך אמר לי. משום שאני לא נותנת צדקה כדי לממן להם את הפירסום היח"צ וכ'. אני רוצה לתת צדקה למי שאני יודעת בודאות שהוא צריך את זה באמת. ולא תמיד הבלה בלה שעושים מהקופות למינהם אכן נחוץ.
ושלא יובן חלילה שאני מזלזלת בתפילת גדולים. חס ושלום. אך אם אני באמת ירצה את תפילותיהם אלך לבקש ברכה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה