דרוש מידע לא מצליח להתקין ווייז במולטימדיה לרכב

מנוי חדש

משתמש פעיל
אשמח לעזרתכם,
מולטימדיה אנדרואיד של רכב שהיה בה ווייז פעיל, לאחר איפוס נתוני יצרן הוויז כמובן נמחק,
אלא שאז כשאני מוריד קובץ התקנת וייז מהרשת כותב לאחר ההורדה 'היתה בעיה בניתוח החבילה' ולא מאפשר להתקין,
כשאני מנסה להתקין ישירות מחנות 'גוגל פליי' כותב "המכשיר שלך אינו תואם לגרסה זו", ולא מביא גרסה אחרת שכן מתאימה.
הייתי אצל טכנאי ולא הצליח לטפל בבעיה, אולי מכאן תבוא הישועה...

ארי62

משתמש פעיל
איזה אנדרואיד זה?
האם ניסית גירסאות ישנות של וויז?

צורבא מרבנן

משתמש חדש
תנסה להוריד APK של וויז מכל מיני אתרים יכול להיות שהם יביאו לך גרסאות ישנות יותר שכן יעבדו על המכשיר שלך.

קרבת ה לי תמיד

משתמש צעיר
קופצת על האשכול...יש לי מסך מולטימדיה ברכב(ללא אפשרות לסים) הבנתי שאפשר לחבר את הוויז דרך הטלפון(יש לי חסימה של הדרן) ומשום מה לא הצלחתי כול כך.... אשמח לעזרה ממי שיודע!!תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה