לא מצליח להירדם מהר!! יש פיתרון?

אילת ושחר

משתמש רשום
צילום מקצועי
יש גם טיפות רסקיו ללילה מאוד מרגיע
טבעי לגמרי ועוזר
אפשר להשיג בכל בית מרקחת

תרצה613

משתמש מקצוען
מתי הוא קם בבוקר?
והאם ישן בצהריים?
יכול להיות שפשוט לא חסר לו שינה?
שיתחיל את היום מוקדם, יעבוד/ילמד לא ינוח בצהריים, יעזור לאשתו עם הילדים/לאחותו עם האחיינים (לא ציינתם האם נשוי) יעשה דברים בעלי משמעות ומעיייפיםםם
שישטוף כלים, יקפל כביסה וכו'

בטוחה שירדם.

אגב, מכירה מצוין את הבעיה. קורה לי כשיש לי אדרנלין גבוה, לא מספיק עייפה, או מאוד לחוצה ממשהו.
שירגע, יעבוד קשה, וזה יעבור. כך נראה לי

רותינה

משתמש מקצוען
חברה שלי הלכה לבית טבע לקנות מלטונין ושם אמרו לה שרוב בעיות ההירדמות, מקורם במשהו רגשי (לחץ, תחושת חוסר יציבות וכדו')
אז אני לא יודעת.
(אגב, היא קנתה, ולקחה כדור, וזה לא עזר לה. כנראה שהחומר הזה לא חסר לה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה